Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közúti balesetet okoztam....

Közúti balesetet okoztam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egy nagyon forgalmas kereszteződésben történt, ahol sajnos nagyon gyakori a baleset. Nem láttam a motorost, és kihajtottam elé, ő valószínűleg látott engem, de valamiért nem fékezett. Én sem és ő sem mentünk gyorsan. Bevitték a kórházba, még aznap meglátogattam, de nem fogadhatott látogatót, másnap újra mentem, de nem tartották bent éjszakára. Dolgozni egy ismerősöm a kórházban annyit sikerült kiderítenie, hogy rögzítő gipszet kapott. Nagyon rosszul érzem magam, tudom, hogy én vagyok a hibás. Nem tudok enni, aludni azóta, csak sírok. Mi lesz most? Hogyan tovább?
2016. júl. 7. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod a nevét? MEgkereshetnéd közösségi oldalakon és bocsánatot kérhetsz tőle ott, vagy megpeszélhetitek.
2016. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rendőrség gondolom volt a helyszínen. Szóval ott megvannak az adatai. Ha szeretnéd megkeresni.

Az ügy meg megy a maga útját.

2016. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mentők, rendőrök voltak?
2016. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak a keresztnevét tudom, kérdezősködtem kórházban, a rendőrséget is felhívtam, de sehol nem segítettek. Azt mondták nem adhatnak ki információt. Azt sem tudom milyen sérülése lehet, mikor aznap bementem akkor a nyakán láttam rögzítőt, de mást nem. nem tudom az-e a rögzítő gipsz vagy esetleg más sérülése is lett. Teljesen kikészültem, csak bocsánatot akarok kérni. Nem tudom milyen büntetést fogok kapni, de most jelenleg nem is ez bánt nagyon, hanem, hogy másnak miattam kell szenvednie.
2016. júl. 7. 14:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen voltak rendőrök, mentők,
2016. júl. 7. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel facebookon egy hirdetést a fényképeddel, hogy közúti balesetet okoztál, szeretnél elnézést kérni, írd le amit tudsz a motorosról, keresztnevét és írd még oda, hogy aki ismeri az mondja meg a vezetéknevét is és akkor megtalálhatod.
2016. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kaptál valami jegyzőkönyvet? Abban sincsenek benne adatok?
2016. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem is egyszer elütöttek (én bicajjal voltam ő taxival) a tanuk szedtek össze engem, meg a bicajt, aki elütött, csak kamillázott, én jobban észnél voltam. (csak egyensúlyzavaraim voltak)

Pár hónap múlva kaptam egy rendőrségi határozatot, hogy a vétkesnek bevonták 2 hónapra a jogsiját, pénzbüntetést kapott.

Meg benne voltak a vétkes vezető adatai is.

2016. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!