Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mi a szépség?

Szerinted mi a szépség?

Figyelt kérdés

Behatárolható, változó?

Állandó?

Mitől függ?

Összejönnél olyannal aki azt mondja rád hogy 10-ből 9-es vagy neki? Nekem rosszul esne.

Fontos neked hogy majd a párodnak te legyél a legjobb, a legszebb?

Nekem mindig ha volt barátnőm akkor ő volt számomra a legszebb. Nem csak mondtam, így is éreztem. Nem önbecsapásról volt szó, nem volt titkos sóvárgás más után hogy más jobban tetszene. Abban is biztos vagyok hogy ha legközlebb lesz egy jó kapcsolatom akkor ugyanígy fogok érezni. S fontos nekem a külső, bizony hogy az.

Ti mit gondoltok?

Mennyit változtattok a külsőtökön hogy másoknak tetsszetek?

Önmagatoknak érzitek még magatokat vagy néha már inkább szereppé válik?

Szerintem a szépség relatív dolog. Mindenki szép mindenféle smink és álarc nélkül, csak meg kell találni benne és persze a saját szemünkkel kell nézni nem azzal a szemüveggel amit mások adnak ránk.

19/F - mindenkit felpontozok aki válaszol.

(Nem ütik egymást a mondataim ha ezt mondanád, gondolkodj el rajtuk, olvasd őket újra inkább.)


2016. júl. 10. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy külső és egy belső szépség és van egy olyan amit a kettő átlaga ad meg...


ez egyénenként változó, lehet nekem tetszik valaki, de másnak nem, másnak egy harmadik személy tetszik aki nekem nem, de lehet egy negyedik személy mindkettőnknek tetszik...

aztán van olyan, hogy csak külső, vagy csak belsőre tetszik a másikkal.....

mind2 szépség változó...


23F

2016. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Immanuel Kant nevű felhasználó válasza "Az ítéleterő kritikája" című műben:


Szép az, ami érdek nélkül tetszik.

2016. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Inessential ***** válasza:

"Behatárolható, változó? 

Állandó? 

Mitől függ?"


Teljesen relatív.

2016. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Változó, mindenkinek más tetszik az adott emberben, van aki erre, van aki arra figyel fel (itt tulajdonságra gondolok). Mindenesetre, én azt szeretném, ha engem majd magamért szeretnének, nem azért mert megjátszom magam. Leendő páromtól pedig azt várom el, hogy én 10-ből 10-es
2016. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mást jelent

Amiben leginkább örömöd leled ès jókènt könyveled el

A szèpsèg is halad a korral, úgy mint a divat. Nèzd meg a 80-as èvekben hogy nèztek ki az emberek..brutális változás. Egyre furább

Sok mindentől függhet

Ha emberi szèpsèg akkor ápolás kivűl belül

Ha növèny hát szintèn

:D

10ből 11 Puzsèr szerint:DD

Ha 9 vagy az azêrt annyi mivel aki ezt mondta neked, Ő az az 1 ami hiányzik belőled;)

Ne várj tökèletessèget, hogy 10/10 valószínű ő sem kapott ilyen pontozást másoktól :P

Egy kapcsolatban a feltètel nèlküli szeretet elengedhetetlen, persze a bizalom is de azt mint tudjuk sokszor eljátszák. Ès mindig csak esèlyektől függenek hogy adj mèg egyet most tènyleg megváltozom jajj könyörgöm azt lehet fèlrekúr..badarság, nyitott szemmel járj, lègy óvatos:)

Valamilyen szinten számít a külső, hisz ha elmêsz valaki mellett legyintesz egy bizonyos szexi pillantást amitől csorog majd a nyála, nem bír aludni, keres facen, bejelöl ès indul a hadjárat:DD

Èn változtattam 86kgról 70re fogytam, ès valahogy nőiesebb lett a pofikám:D

Sokszor volt hogy fèltèkeny voltam mert engem nem nèztek meg mint a többi csajt egy buliba akikkel mentem így döntöttem ès elèrtem a cèljaim

A kis dagadèkból egy vonzó nő lettem ènis. Kìnszenvedès volt de megèrte. Csupán már azèrt is mert akik csúfoltak odamentem hozzájuk: Na most ugatsz hülyegyerek. Ingyen leesett állakat lehetett kapni:)

Már csak azèrt sem bújok állarc mögè mert az eredeti festmèny többet èr mint a másolat;)

2016. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kalács666 ***** válasza:
0%
apád
2016. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szépség? Há' én, vazze'. :)) Bé Ö eF.

A szépség szuGGYYeTTív.

2016. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pedig már nincs is annyira meleg, heteske
2016. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!