Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tettetek volna? A mi...

Ti mit tettetek volna? A mi nap elment bevasarolni pakolom fel amiket vettem a szalagra latom beal mogem 2pava fiu gyerek es nemakarok senkit lenezni felrene ertsetek. Ramneznek rohognek egy sort aztan kialnak a sorbol.

Figyelt kérdés

Fizetnek aztan latom megint bealnanak a sorba vegig neztek aztan megint rohogtek es elmentek. azert nemvagyok ennyire csunya es semmi vicces nemvolt rajtam hogy vegig merjenek es rohogjenek rajtam.Nagyon megalazo volt szamomra..

Mit tennetek ilyen helyzetben?


2016. júl. 15. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Hátrafordulsz és megkérdezed, hogy segíthetek? Vagy gond van?

Amennyi agyuk van értelmes választ nem fogsz kapni. Emiatt meg ne érzed magad megalázva, nekik gáz hogy nem nevelték meg őket.

2016. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Fizetnék* bocsi ekezeteket lehagytam:)
2016. júl. 15. 20:31
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tuti beszóltam volna nekik valami nem szépet....
2016. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Elővenném a temperát, és belemártanám az egyiket, majd festenék. A másikat meg futni hagynám, had rettegjen. :D


Ugyan, ne foglalkozz velük... Annál te többet érsz. :)


23/F

2016. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%

miért? Nem szabad röhögni?


honnan veszed, hogy rajtad röhögnek? Nem körülötted forog a világ.. bár lehet, hogy ez neked nem tűnt fel.


Megalázó? mi, hogy 2 hülyegyerek röhög? Ezek szerint te se voltál még megalázva.

2016. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, legkozelebb nem hagyom szo nelkul :)
2016. júl. 15. 20:35
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ecsetfejű homároknak annyira szegényes a lelkiviláguk, hogy randomra vesznek elő embereket, akiken elkezdenek szórakozni.

Ha más lett volna előttük, akkor máson röhögnek.


Szarj a pofájukra és kész!

2016. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekkel úgyse tudsz mit kezdeni, ha dühös leszel, azzal is csak magadnak ártasz, őket meg úgyse hatja meg semmi, és nem is jut el semmi a tudatukig. Az ilyen "emberek" egyszerűek, mint a faék, ha beszólsz nekik, nem hat rájuk, ha ironizálsz, azt nem fogják fel. Majd egyszer úgyis elkalapálja őket valaki, csak azt sajnálom, hogy ők a jövő nemzedéke, nem tudom, milyen felnőtt lesz belőlük.
2016. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Onann veszem hogy rajtam rohognek hogy ramneztek! Es nemazt mondom hogy nemlehet rohogni csak ne mason!

Neked sem esne jol lenezo pillantasokkal bele rohognenek a fejedbe..

2016. júl. 15. 20:38
 10/19 A kérdező kommentje:
Tobbieknek koszi a valaszokat :)
2016. júl. 15. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!