Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki ilyen párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki ilyen párkapcsolat, olyan szexkapcsolat, ilyen házasság, olyan gyerek. (? )

Figyelt kérdés

:D Én meg csak nézek ki itthon a fejemből, mert még olyan nővel se találkoztam soha, akivel egy kicsit is hasonlítanánk, nem még olyannal, aki le is feküdne velem.

Mi a kérdés? Én se tudom. :D


2016. júl. 5. 23:28
1 2
 1/12 icu75 ***** válasza:
És mi erre a válasz? Én se tudom :-)
2016. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A te rétegedből is számtalan sok kérdés jön.
2016. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert sokan csak a szerelembe szerelmesek vagy gyereket akarnak és ehhez keresnek akárkit és legtöbbször nem is fontos, hogy ki az. Persze van egy minimum szint, amit meg kell ütnie, de hogy összeillenek vagy stabil-e a kapcsolat az már mindegy. Aztán előbb-utóbb szakítás a vége.
2016. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én rétegem? :-)

Nem szoktam kérdéseket kiírni.

2016. júl. 5. 23:32
 5/12 *fahéjas#Alien* ***** válasza:
Az lenne a furcsa, ha az állatok piruettezni kezdenének, a sárkányrepülő életre kelne, nem születne több gyerek, nem hullámoznának az érzelmek és ne alakulna semmi, mert az azt jelentené, hogy a világ már annyira se folyik a medrében, mint most sem. Azért ne felejtsük el, hogy egy faj alapcélja a fennmaradás, ami szükségessé teszi a fent említett fogalmak gyakorlati mivoltát. Ez már csak ilyen. - és bármennyire is felsőbbrendűnek érezzük magunkat mert tudunk tüzet gyújtani, meg nagy dolgokat felfedezni, meg szemetelni, attól ez még belénk van kódolva.
2016. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugy értettem a magányos réteg is itt van tulnyomoan.szoval nem mindenki ilyen parkapcsolat meg olyan párkapcsolat
2016. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Alien, miért is kéne több ember erre a bolygóra? :) 7,1 milliárdan vagyunk, gyakorlatilag 1,5 Föld kéne a kényelmes élethez, mert akkora az ökológia lábnyoma az emberiségnek, hogy iszonyat.
2016. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

Nem kéne 1,5 föld, ha a felső 10% nem birtokolná a föld javainak túlnyomó részét.

2016. júl. 5. 23:56
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt tudtátok, hogy az a rengeteg mezőgazdasági termény, amit a vágóállatok etetésére használnak fel, megszüntetné az éhezést a földön?
2016. júl. 6. 00:04
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ezt én is tudm kérdező, meg még sok mást, csak sajnos nem mi vagyunk az irányítók, viszont ha összefogna az emberiség, akkor simán lenyomhatnánk az ilyen Bilderberg-csoport féle mágnás cionistákat :/
2016. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!