Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye valoszinu abbol adódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye valoszinu abbol adódik az "anya kicsi fia, mama hotel" gyuloletem, mé az apám is ilyen?

Figyelt kérdés

Sosem volt normalis apa emiatt, mert mamam allandoan kicsi fiaként kezelte, es ha latok egy ilyen "felnott" kisfiu-anya kapcsolatot, felfordul a gyomrom, idegbeteg leszek tole. Családban is van ilyen, es egyszeruen ilyenkor ugy felb@..za az agyamat, hogy hogy létezhet ilyen, rosszul vagyok az ilyen hagyta ott kisfiuktol. Felek ez mar beteges nalam, mert anyosomra is sokszor olyan mérges vagyok, ha kisfiamozza a paromat, nem birom elviselni. Ez az edesapammiatt van ugye?


24 N



2016. júl. 7. 16:14
 1/4 A kérdező kommentje:
*mert
2016. júl. 7. 16:15
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesírás, fogalmazás miatt, telefonról irtam.
2016. júl. 7. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg igen. De nem az apad miatt, hanem azert mert elfelejtettel felnoni.
2016. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Az apád miatt, meg a szomszédbácsi miatt, meg a postásnéni miatt, meg a ..........miatt.
2016. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!