Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Gyakori...

Mit gondoltok a Gyakori Kérdések nevü (tehát erről) az oldalról?

Figyelt kérdés
Szerintem jó.
2016. márc. 2. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
szerintem meg nem jó
2016. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
szerintem meg nem jó
2016. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Tökéletes időtöltés ZH-ra készülés helyett! :) Összehozza a különböző okokból segítségre szoruló embereket, és kiélheti itt az ember a segítségnyújtás iránti vágyait. Egyedül ezt a pontozásos rendszert módosítanám, valahogy. Tehát például, ha egy felhasználó hasznos válaszokat ad, az ő értékelése többet kellene hogy érjen, a trolloké pedig kevesebbet. Esetleg lehetne gyakoriság alapján is súlyozni, akik gyakrabban válaszolnak, az övék érhetne többet, de akkor pl.: az alacsony, ocsmány felhasználó értékelése is sokat nyomhatna a latba, szóval inkább az előző. :D


21/F (alacsony, de nem ocsmány)

2016. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem
2016. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Látom azóta sem sikerült megtanulnod írni

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__72624..

2016. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Modern piactér, ahol lehet kicsit pletykálkodni, kibeszélni, megbeszélni dolgokat.
2016. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak nekem jön be máshogy telefonról ,vagy megváltozott?
2016. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmegy, ha az ember nem veszi túl komolyan.

Szellemi tornának, időtöltésnek, gondolatébresztőnek jó - de a válaszokat illik fenntartással kezelni, a pontozási rendszer pedig csapnivaló.

Én azért látogatom, mert bele- bele futok érdekes kérdésekbe is, amelyek arra inspirálnak, hogy kicsit felfrissítsem az esetleg megkopott tudásomat egy- egy témakörben. gyakorlatilag kiváltja nálam a keresztrejtvény-fejtést.

2016. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egészség-kategóriába segíteni járok, a többibe inkább azért, mert kíváncsi vagyok a különböző korosztályok, szociális csoportok gondolkodásmódjára, szemléletére. Ugyan nem reprezentatív minta, de érdekes dolgokat lehet leszűrni belőle. Néha pedig belefutok olyan kérdésekbe, párbeszédekbe, amiken remekül szórakozom.:-)
2016. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mit? Mit?

Természetesen imádjuk:D

2016. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!