Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szívesebben barátkozom homo/biszexuálisokkal? Normális válaszokat adjatok, kérlek.

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Szóval miért van az, hogy szívesebben barátkozom homoszexuálisokkal vagy biszexuálisokkal (lánnyal is, fiúval is) ?

Én teljesen hetero vagyok, szóval nem itt kell keresni a megoldást. De egyszerűen nem értem, hogy miért van az nálam, hogy jobban kijövök velük ? Lány vagyok, de a leszbikus lányokkal (illetve a biszexuálisokkal) sokkal jobban kijövök, mint a heterokkal. Fiúknál ugyanez van.

Ezért is sokan beszóltak, hogy valami gond van velem, meg hogy nehogymár velük barátkozzak, meg ismerkedjek, de én egyáltalán nem ítélem el őket, sőt... Itt is ismertem meg jónéhányat, és nagyon bírom őket:) Csak nem értem, miben mások ilyen téren... Valaki van még így ?



2013. ápr. 11. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
mert toleránsabbak és befogadóbbak vagyunk mint a heterók, tudjuk hogy milyen az amikor ok nélkül megítélnek, és sokkal több mindent nézünk el illetve fogadunk el a másikban.
2013. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled gond!
2013. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a tolerancia, meg a személyiség.

Megbízhatóbb emberek az átlagnál. :)

2013. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért, mert szoiálisan érzékeny, toleráns, elfogadó és empatikus személyiség vagy.
2013. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ahogy ők is nyitottabbak, úgy szeretik viszont a nyitottságot, még valamilyen szinten/formában szerintem értékelik is, hogy te érted őket és szívesen vagy velük:)
2013. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!