Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Iskola mellett van lehetőség...

Iskola mellett van lehetőség diákmunkát vállalni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ami nyílván belefér suli időbe is, pl. szórólapozás vagy ilyesmi.


Szoktak ilyet hírdetni?


2015. júl. 23. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Pl. Metropol.
2015. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
diakmunkazni leginkabb csak suli mellett lehet... épp ezért DIAKmunka
2015. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó vicces vagy. Nagyon jól tudod, hogy mire gondoltam. Nem tudom, minek kell kiforgatni az ember szavát. Amit nyáron végeznek a diákok, az is diákmunka és akkor nincs suli...
2015. júl. 25. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire gondolsz. Ősszel, télen és tavasszal is sok diák dolgozik. Pedig akkor van suli. Tehát láthatóan megoldható. Saját tapasztalatom is ugyanez, én is dolgoztam suli mellett is.
2015. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha elmúltál 16. 15 évesen csak szülői engedéllyel nyári szünetben mehetsz.
2015. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

18 leszek, úgyhogy a kor nem gond.

És utolsó előtti válaszoló:

Te mit dolgoztál?

2015. júl. 27. 21:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ami épp volt: raktari komissiozas, forgalom szamlalas, telefonos zaklatas, gyari szalagmunka, adatrogzites stb stb Menj be egy diakszovetkezethez és kérdezd meg mit tudnak adni.
2015. júl. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!