Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok mi a véleményetek egy...

Lányok mi a véleményetek egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés

Van kiadva 3 lakása kb. 200 ezerért, plusz amiben lakik. Mellette csak 4 órában dolgozik Ausztriában, ebből is bejön kb. 800-900 EUR, Azt mondta a szabadidő már fontosabb neki.

Ismerősöm azt mondta, hogy lusta és dologtalan férfi az ilyen, mert még fiatal 38 éves. Nektek mi a véleményetek erről?


2016. júl. 17. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan lopott össze 4 lakást?
2016. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mióta az eszét tudja kint dolgozott külföldön.
2016. júl. 17. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálja. Ha megél belőle és neki így jó, akkor kár más véleményével foglalkozni. Gondolom, dolgozott eleget, ha tudott venni négy lakást. Vagy csak jókor volt jó helyen, de igazából ez sem számít.
2016. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha így is tud elég pénzt keresni, minek szakadjon meg?
2016. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

"Ismerősöm azt mondta, hogy lusta és dologtalan férfi az ilyen"


Mert az ismerősöd biztos valami gyári melós, aki minimálbérért, dudaszóra megy ebédelni, és még hétvégén is melózik a semmi pénzért, ezért eszi a sárga irigység, hogy valaki jól él és kényelmesen (persze azt már nem látja, hogy előtte meg is dolgozott érte). Soha ne foglalkozz az ilyen irigy, rosszindulatú emberekkel.

2016. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi nem derült ki ebből az adott férfiról, én nem gondolok semmit. Nekem is van a nevemen 1 nyaraló, 1 lakás meg egy telek, de legyünk őszinték, ló----t se tettem érte. Ettől még akármilyen lehet.


23/L

2016. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!