Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit gondoltok, ha ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok, ha ez derül ki a kiszemelt férfiról?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, nagyon megtetszik egy srác, és nagyon szeretnétek megkapni, de kiderül róla, hogy már 10 éve van párja. Erről az jut az eszetekbe, hogy "jajj de jó, nem lesz nehéz megszerezni, ennyi év után már biztos unja az asszonyt", vagy az hogy "Jó hát akkor, esély sincs"?
2016. máj. 26. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mert van tartásom, nem kezdek olyan férfival, akinek van barátnője.
2016. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Többé nem lenne kiszemelt. Nem rondítok bele más kapcsolatába, akkor sem, ha nem működik - ezt az ő dolguk lezárni, ha akarják, nem az enyém.
2016. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Boy, bye!
2016. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy offos, nem akarom tönkretenni senki kapcsolatát.
2016. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz a kapcsolata, zárja le, uána beszélhetünk. Egyébként 10 év után nem olyan könnyű szétmenni, évekbe telhet a lezárás, és nem is biztos, hogy sikerül, ezért ilyenre nem alapoznék.
2016. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Legyen benned empátia a másik nő iránt. Ha meg rástartolsz, megszerzed ne felejtsd el, hogy mindenki megkapja a sorstól amit èrdemel....
2016. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ugy vagyok vele hogy elfelejtem es keresek mast mert nem leszek olyan sunyi hogy megprobalom szetszedni oket a sajat boldogsagomert. Egyebkent ha szet is tudnam szedni oket onnantol a ferfiban mar nem biznek mert akkor velem is megcsinalna ezt tiz ev mulva hogy otthagy.
2016. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Többé nem opcionális. Nem számít h mit akar, részemről tárgytalan
2016. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erről az jut eszembe, hogy 10 év után kicsi rá az esély, hogy, dobja az asszonyt. 10 évig nem dobta, majd most dobja? Nekem olyan tetszik, aki 3 éve nős, más gondok is vannak, ott gyerek sincs, de tabu nálam, még egy éjszakás is kizárt.
2016. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elfelejtem. Ha unja az asszonyt, akkor szakítson vele, és keressen mást, de én senki kapcsolatába nem fogok belemászni, sőt "győzködni" se fogom, hogy hagyja el a barátnőjét.
2016. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!