Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi lenne az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne az első gondolatotok ha a férfiról kiderülne hogy 29 évesen szűz?

Figyelt kérdés

nem az érdekelne hogy mit tennétek hanem ha kiderülne mondjuk a randipartneredről hogy szűz hanem az hogy mi lenne az első gondolatotok

pl.:

-ez gáz

-le kéne lépni

-most hazudik

-remélem nem sorozatgyilkos


stb


2016. jan. 22. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, ha tetszik a pasi,akkor nem érdekelne☺talán még cuki is, hogy Rám várt. Bocsánat, most eljátszottam egy gondolattal, egy személlyel😊
2016. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Hogy óvatosnak kell lennem mert az ilyesminek oka és következménye van.
2016. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy biztosan van valami elég nagy lelki/fizikai problémája.
2016. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Tuti azt gondolnám, hogy van vele valami difi...főleg ha amúgy egy jóképű férfi...
2016. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Két gondolat futna át az agyamon. Egyrészt, jó hogy nem feküdt le mindenkivel, aki az útjába került, másrészt azért megfordulna az is a fejemben, hogy 29 évesen miért nem jött neki még össze senkivel és miért nem talált megfelelő partnert. Első egy-két randin ilyenre úgysem kérdeznék rá, addigra meg már enélkül is el tudnám dönteni, hogy szeretnék-e többet vagy sem. Szóval ha megkedveltem már, akkor nem lenne akadály.
2016. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
azt hogy biztosan van valami problémája, vagy lelki vagy testi.
2016. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Problémamegoldás: hazudni maximum 1-2 rövidebb-hosszabb kapcsolatot egy messzebbre lévő városban lakó képzeletbeli lánnyal, és hazudni 20-25 éves tombolós korszakból további néhány alkalmi, egyéjszakás kapcsolatot. Problem solved. Sosem vallod be magadról, hogy szűz vagy. Alapszabály!
2016. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
amit az utolsó mond az hülyeség. ha az én párom csinálta volna ezt és rájöttem volna (mert inden hazugság kiderül egyszer) akkor szakítottam volna. nagyon rossz ötlet egy kapcsolatot már az elején hazugságra építeni.
2016. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 amiről csak 1 ember tud, az sosem derül ki (kivéve ha hülye és elmondja)
2016. jan. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Így ebben a sorrendben. :)

Én őszintén megmondom, szeretem ha egy pasinak van annyi tapasztalata, mint nekem. Ha én egy nem túl szép, zárkózott lányként le tudtam akasztani néhány kapcsolatot, akkor én szeretném, ha a kiszemeltem is lenne minimum ilyen életrevaló.

2016. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!