Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok rosszat csinálok, bűntudat...

Sok rosszat csinálok, bűntudatom van? Szüleim nem foglalkoznak velem.15l

Figyelt kérdés
Annyira rossz, szüleim nem foglalkoznak velem, nem is tudják miket csinálok, suliba mik történtek. Utálom őket, de szeretem is. Úgy érzem nekik már nincs joguk felettem, pedig szeretném, ha lenne valaki aki vigyázzna rám, mindig is arra vágytam. Inni is szoktam, és párszor volt balhé, de nem tudom elfogadni, hogy ők irányítsanak. Vegyes érzéseim vannak, annyira rossz. Hülyén érzem magam. Mit tegyek hogy jobb legyen? Nem mondok el nekik semmit, miközben sajnálom hogy a lányuk nem bízik meg bennük, és ez mennyire rossz lehet nekik. Eddig csak ittam, pár kisebb balhé a suliban, inkább tanárokkal. De most megyek gimibe, félek hogy tönkre teszem az életem. Hülye vagyok, miközben elítélem a drogot, már rég csinálni akarom. Stb. Kösz, ha elolvastad, kérlek írj valamit!

2016. júl. 20. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég összetett, de s megoldás igen egyszerű. Kommunikálj a szüleiddel, békésen mond el nekik kb ugyan ezt. És bocs, de ne légy ilyen buta. Mindent ellentétesen csinálsz és te magad is látod.
2016. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy csak rád hagynak dolgokat, hogy önállósodj? Azt mindig tartsd észben, hogy szeretnek és féltenek, de mivel már nem vagy kisgyerek, ezért személyes teret adnak neked. Keress valakit, akiben megbízol, és persze több az élettapasztalata, és beszéld át vele ezeket a dolgokat. Az alkohol és a drog nem megoldás, tapasztalatból mondom, hogy nagyon nehéz elhagyni ezeket a dolgokat.

Néha csináljatok közös programokat. Meg pl szülinapra kérd meg anyukádat, hogy csináljatok együtt egy fodrászos stb napot. Apuddal meg elmehetnétek pl egy motorkiállításra. Több közös program miatt akarva-akaratlanul is meg tudsz nyílni előttük. Remélem, hogy tudtam segíteni.

2016. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindenek előtt magadban kell rendet tenned. Ez a szakasza az életednek ilyen csapongós, de neked van hatalmad az életed felett. Ha szilárd elhatározásaid vannak, kiléphetsz a jelenlegi állapotodból. És ne gondold, hogy olyan rossz helyzetben vagy? Mosolyogj a világra és meglátod, az visszamosolyog rád?
2016. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tinikor. Majd kinövöd.
2016. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!