Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mit tennél ha?

Te mit tennél ha?

Figyelt kérdés
Mit tennél, ha nyernél, örökölnél vagy egyéb módon jutnál nagyobb összeghez, esetleg több száz millióhoz? Mindenki azt mondja befektetné stbstb., de hirtelen tudnád mit kezdj vele? Hogy ne fusson ki a kezedből. Ha lenne egy barátod/ismerősöd, aki éppen csak elvan a fizetéséből, kisegítenéd? Nem kell, hogy regényt írjatok, csak pár gondolatot, milyen vállakozásba kezdenétek, mennyire segítenétek ki az ismerősöket stb.

2016. júl. 21. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen kisegitenem az ismerosomet.


Amugy ingatlanba fektetnem, amig ki nem talalom milyen vallalkozast celszeru inditani.

2016. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én nem segitenék ki senkit, inkább eltitkolnám. Ha kisegitenék valakit, elterjedne, hogy mennyit adtam neki kölcsön és onnantól mindenki tőlem kunyerálna..Meg attól is félnék, hogy megpróbálnának kirabolni. Szóval csak szép csendben elraknám, esetlen vennék pár új ruhát magamnak, de nem költenék el egyszerre jelentősebb összeget.
2016. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem adnám rögtön egy barátomnak, persze segítenék. De lakást vennék én is, vagy nyitnék egy kisebb szappan főző üzemet
2016. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vennék egy szép házat, kocsit. Diploma, úgy hogy nem dolgoznék mellette. Utazásokba fognék, kisegíteném a rokonokat.

Talán én is vállalkozásba is fognék. Az már csak ráadás.

2016. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első dolgom lenne költözni innen, de megtartanám a lakást, csak felújítanám és kiadnám. Valószínű inhatlanokba fektetném be a pénzt és kiadnám őket, illetve lehet indítanék vállalkozást, de a fene se tudja.


Pénzt csak úgy nem adnék rokonokon kívül senkinek, ami tudom hogy hangzik, DE. Saját ismeretségi körben is látok ilyesmire példát és inkább egy semmilyen segély szintű összegen kuporodik az illető, de el nem menne dolgozni. Ha nincs kétségem afelől, hogy nem nő rá a nyakamra, akkor adok, de sokakat meglephetne az, hogy ez mennyire vissza is fog ütni.


Ha viszont van vállalkozás lehet neki munkát is adni.

2016. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Befektetném. Méghozzá aranyba a legjobb. Mellette vennék néhány lakást és kiadnám havonta jó pénzért. Persze ehhez felköltöznék Pest közelébe, de lehet, hogy teljesen új helyen, külföldön élnék ezentúl. Részvényeket vennék a tőzsdén, és osztalékot felszedném minden év végén több cégtől. Ebből már önmagában meg tudok élni. Mindemellett, éves szinte átutalnék pár milliót 3-4 alapítványnak, amik beteg és szegény gyerekekkel foglalkozik.

Azért mindenképp vennék magamnak egy luxusautót, házat medencével. De a legfőbb a befektetés, passzív jövedelemre szert tenni havonta kamatokból, és a fent említett befektetésekből. Egy vállalkozást is elindítanék belőle, tápkiegészítők vagy valami ilyen reform, egészséggel kapcsolatos businesst.

2016. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az arany butasag, legfeljebb kis reszet lenne erdemes aranyba tenni, max 10%, azt se ekszerbe, hanem kismeretu, uncias tombaranyba.
2016. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!