Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mennyire vagytok "bevállaló...

Ti mennyire vagytok "bevállalósak" az életben?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Rájöttem, hogy eddig féltem mindenbe belefogni, tartottam mások véleményétől, a kudarcoktól.

A félelem miatt lemondtam sok dologról, vagy bele sem kezdtem.

Most pedig mindent meg szeretnék csinálni, ami csak eszembe jut, anélkül hogy rágörcsölnék. Nem tudom mennyire lesz nehéz elszakadni a régi dolgoktól, és megvalósítani ezeket.

Volt már ilyen érzése másnak is?



2016. júl. 23. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, merek új dolgokba belefogni, de megfelelő terv nélkül nem teszek semmit. Na meg arra figyelek, hogy addig nyújtózkodom, amíg a takaróm ér. Nagyon fontos az információgyűjtés. Mielőtt bármibe is belefognál, légy körültekintő.
2016. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Most élj, éld ki magad. Ha családot alapítasz nem tehetsz meg sokmindent. Hajrá! Mindent próbálj ki amit akarsz.. Senki nem lesz helyetted boldog!
2016. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!