Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ebben az...

Miért van az, hogy ebben az életben MINDEN szerencse kérdése?! (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Milyen neműként születsz,hova születsz, kik a szüleid, milyenek a körülmények, milyenek a génjeid, milyen az egészségi állapotod, mennyire erős a szervezeted, szeretnek-e otthon, normális családként van-e az együttélés, nem leszel-e árva/félárva stb Mièrt?!Rohadtul nem fair,hogy mindent a szerencse megléte vagy épp nem léte mozgat!
2016. júl. 12. 09:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Persze a későbbi élet részleteit is sorolhatnám,azok a dolgok is szerencse kérdései...
2016. júl. 12. 09:46
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez mindig így volt és így is lesz,meg az is hogy a ganéj emberek a szerencsések!Aki becsületes az nem viszi semmire!
2016. júl. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem igaz, hogy minden szerencse kérdése lenne, van olyan, ami tanulás, tudás, jártasság, szorgalom, kitartás és szív kérdése.
2016. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
91%

Ez hozzáállás kérdése. Az ember sokkal jobban szeret azzal foglalkozni, amije nincs.

Nekem nincs pénzem utazgatni, a tanulásnak élni, majd álmaim szakmájában dolgozni. Van rokonom, aki gazdagságba született és még csak nem is korlátozták semmiben. Jó volt rajzból, művészetire ment, fizették mindenét, egyetem, albérlet, utazgatások (azért utazott több ezer kilométert, hogy ihletet gyűjtsön egy új festményéhez...), kaja, szórakozás. Sokáig iszonyúan irigy voltam rá, talán még most is. Miért nem én születhettem abba a családba???

Aztán rájöttem, ezzel csak magamnak ártok. Elkezdtem sorra venni, mi az, amim van, ami boldogsággal tölt el. És ezek erőt adnak az utam végigjárásához, igaz sokkal nehezebb, mintha gazdag lennék, de minél keményebben dolgozol, annál büszkébb leszel magadra, ha elérted a céljaid.

2016. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia.jó a kérdés jo a válaszok!

Hozzá tenném azt is.Nézheted picibe meg nagyba is a dolgot.

Nézük nagyba..ki miatt van hogy ennyi a fizetésed ?és nem annyi amennyi pár 100km re nyugatara??

Miért van hogy aki pl lop csal hazudik nyiltan..Még se bujkál

Ez az ami igazán dühitő és itt kéne keresni a felelösöket..

Ülsz majd 60 évesen ,nézel vissza a multba és köpsz majd egy jó nagyot..

2016. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos pontig valóban így van. De amikor a saját sorsod kovácsa leszel, onnantól nem csak a szerencse vagy balszerencse irányít. Szakmádat, munkahelyedet te választod ki, a párodat úgyszintén, stb. Az, hogy ezután is vannak szerencsésebb helyzetek még nem azt jelenti, hogy te úgy fogod leélni az életed, hogy nézője vagy annak, amit valaki előre megírt és változtatni nem tudsz rajta.
2016. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Igaza van a kérdezőnek.

Sok embert ismerek, akinek SZERENCSÉNEK köszönheti most ilyen jó élete van.

2016. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Már Darwin megmondta, hogy nem a legokosabb marad életben. És nem is a legerősebb. Hanem aki leginkább képes alkalmazkodni a változó körülményekhez.

Alkalmazkodj kedves kérdező - és a szerencse melléd szegődik.

Ha meg konokul ragaszkodsz az ideáidhoz, akkor véged van...

2016. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül semmi sem szerencsén múlik, de ha így lenne sem lehet e kis témakörök összességét kiáltalánosítani "MINDEN"re.

Fejlődés is csak rajtad múlik.

2016. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a kérdés. Nem mindegy, hogy az ember egy afrikai kunyhóba születik vagy egy dúsgazdag arab hercegi családba. Míg az elsőnek nagyon kevés választási lehetősége van, már annak is örül, ha a sáros földből pár ehető gumót ki tud ásni, míg a másik nem tudja eldönteni, hogy helikpterrel menjen nagybevásárlásra vagy a vadonatúj sportautójával. Ha annyira beszűkültek a lehetőségek, mint egy afrikai gyerek esetében, akkor a legnagyobb küzdés mellett is nagy eséllyel elvész a tehetség és a beléfektetett munka, míg a tohonya dúsgazdag arab bármit megtehet, akkor se csökken az életszínvonala. Igazság ebben a földi életben nagyon kevés van. Az igazán szerencséseknek sok választási lehetőségük van, a kevésbé szerencséseknek nem sok vagy egyáltalán semmi. Sajnos ez van, bár tehetnék ellene, hogy kicsit jobb hely legyen ez a világ.
2016. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!