Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nagy hülyeséget csinált...

Milyen nagy hülyeséget csináltatok az életben?

Figyelt kérdés
Többek között csináltam 30000ft-os szextelefon számlát fiatalon. :)
2016. júl. 20. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Beleszerettem egy olyan lányba akit csak a pénz érdekelt.
2016. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ruhaüzletben a pénztárgépet nyomogattam mikor nem figyeltek , ki is tiltottak nem lehettem csak kb 5 éves :)
2016. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Szakmatanulás helyett gimnáziumba jelentkeztem.


Visszamondtam egy angliai állást ahova fölvettek.


Túl későn csaptan le egy jó állásra.

2016. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
41 számot kellett volna megraknom a 19 helyett :D
2016. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4szado-mazo filmben szerepeltem,rohadtul megbántam
2016. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
nem tanultam ingyen nyelvet míg lehetett, nem szereztem diplomát, ebben az országban maradtam.
2016. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Regisztráltam a GYK-ra, méghozzá nem is egyszer.
2016. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem tanultam eléggé nyelvet.

Nem mentem az első lehetőségnél külföldre.

Nem álltam neki korán edzeni.

Megbíztam a nőkben... :D

2016. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót, mint te kérdező. Olyan 13 éves lehettem, és beugrott egy ilyen reklámoldal, valami társkeresőről. Azt írta ott, hogy írjam be a telefonszámomat és küldjek üzenetet a lánynak, mert ingyenes. Gondoltam mé ne, vicces lesz, így tehát úgy tettem. El telt egy olyan 20 perc és kaptam a telefonomra egy üzenetet a lánytól és elkezdtünk dumálgatni. Másnap már senki sem tudott a családból se hívni, se üzenetet küldeni. Így édesapám elment a szolgáltatókhoz és kiderült, hogy ők zárták le, mert az én számomról elég sok drága sms-t küldtem és a számla felment 100 euróra. Na majd mit kaptam, mikor megtudták szüleim. Ugyanabban az évben még egyszer csináltam egy szép számlaösszeget, ez viszont már csak 10-15 eurós volt.


Tavaly nyáron: szüleim elmentek egy fesztiválra és egyedül maradtam otthon. Gondoltam felhívom egy jó barátom és piálunk, zenét hallgatunk, bagózunk egy kicsit és jól elleszünk. Csak hogy a barátom etetett, hogy feljön én pedig nekifogtam alapozni. Ledöntöttem fél liter vörösbort negyed óra alatt és azt akartam, hogy gyorsan hasson így kiültem a tűző napra és jól berúgtam, közben ezután is folyamatosan piáltam. Mikor hívtak a szüleim, hogy nyissam a kaput, hogy kocsival be tudjanak jönni elkezdtem részegen nyavalyogni a telefonba, hogy nem találom a kis széket és a boroshordó dugóját. Kaptam egy szép jó leb*szást ahogy megérkeztek.


15 éves koromban nagyon udvaroltam egy lánynak, beadta a derekát, összejöttünk és 1-1,5 után kidobtam.


Óvodás koromban mentünk valami bábszínház előadásra az óvodával és 1 lej értékű volt a belépő, tehát olyan 100-80 ft, édesanyám oda is adta a dajkának a pénzt, hogy majd azt vigyem az óvodába: de én hülye azt hittem túl keveset adtak így kivettem 1000 ft értéknyi lejt és azt vittem. Na megint kaphattam.

Csak akkora korú lehettem mikor valami vendégek távoztak és egy hamutárcából kivettem egy rágót és befaltam majd vígan mutattak édesanyámnak, hogy van rágóm, akkorát kaptam hogy ellepte a vér a számat..


Ezt nem én csináltam, de régebbi osztálytársaimmal (1-4-esek) lógtam annó és minden szivarcsikket felszedtek az útról amit találtak és elbújtak valahova és azokat próbálták szívni...

2016. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

15 éves koromban nagyon udvaroltam egy lánynak, beadta a derekát, összejöttünk és 1-1,5 HÉT után kidobtam.


Lemaradt a hét szó..

2016. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!