Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 éves fiúnak fogszabályzó,...

16 éves fiúnak fogszabályzó, tetszene nektek lányok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves fiú vagyok és pár nap múlva fogják feltenni az ilyen állandós fogszabályzót, kb 2 évig. A kérdésem az lenne, hogy a lányoknak ez bejön-e vagy undorodnak ettől, láttam ahol ez divatként számit, de valahol nem. Azért kérdezem hogy számítsak a közeljövőben barátnőre vagy sem. Sajnos muszáj feltenni, mert pár fogam nem úgy áll, mint ahogy kellene. Kort is írjatok légyszi.. köszi előre is :)
2016. júl. 27. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos 17/L
2016. júl. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó nem túl szép látvány, de megéri kivárni. Ez nem akadálya annak, hogy legyen barátnőd.
2016. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele hogy tetszik e nekik vagy sem. Nem ertuk csinalod hanem magadert! A fogaidnak feltetlenul jo lesz. Tudom faj, kellemetlen. Minda a ket gyerekemnek kellett sajnos. DE mikor majd husz leszel es ossze-visszaallnak a fogaid.... NA KKKOR mar baj lesz! Szoval elore nezz pajtas! A megoldast lasd, ne a munkat! :)
2016. júl. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen a fiú kinézete. Egy helyes fiún szerintem tud nagyon szexi is lenni, de egy kevésbé helyes fiún ronthat is. Döntsd el te, melyikbe tartozol. De egyébként szerintem meg ne érdekeljen, hogy tetszik-e nekünk, vagy sem, így is úgy is igényes dolog a fogstabályzó és 2 év múlva hódíthatsz a vadító mosolyoddal ;) Ha gondolod, és már fent lesz, küldgetsz képet :) 15/L
2016. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkitől a bíztatást! :)

Utolsónak üzenem, amint fent lesz, küldök. :)

2016. júl. 28. 23:54
 6/8 anonim válasza:
Király, várom a képet :)
2016. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#vicces story

A barátommal a fogorvosi váróban ismerkedtünk meg arra várva, hogy bemehessünk. Ő aktiválásra várt, én pedig arra, hogy felragasszák a fogszabályzóm. Beszélgettünk, mindenről. Akkor 17 éves volt, én 15. Neki már lekerült a fogszabàlyzója 3 hónapja (2 és fél évet hordta), nekem még fenn lesz egy darabig.:/ 8 hónapja vagyunk együtt.

2016. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó, ez mennyire király dolog.:D múltkor a rendelő várójában én is összefutottam egy helyes fiúval, de mi nem beszélgettünk :) Egyébként az a válaszoló vagyok, aki várja a képet a kérdezőről :)
2016. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!