Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bámulnak meg? Mi van a...

Miért bámulnak meg? Mi van a mai férfiakkal?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy egyre többen bámulnak meg, de nem a saját korosztályomból, hanem legalább 10 évvel idősebbek. És ami a legdurvább, hogy a legforgalmasabb átkelőknel is hamarabb átengednek mint régebben. Van olyan amikor megyek az utcán és rámdudálnak vagy lefütyülnek... Átlagosnak tartom magamat és nincs nagy fenekem vagy mellem és nem is hordok olyan ruhát ami kirívó lenne és szerintem nem nézek ki többnek, mint amennyi vagyok. Ha velem egyidős fiúk csinálnák ezt még megérteném és kevésbé is zavarna.

Szóval akkor miért ilyenek a férfiak? Csak szerintem undorító, hogy a fiatalokra gerjednek? Vagy félreértem a dolgokat?

15/l


2016. júl. 28. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenek a férfiak. Eddig még kislány voltál, nem vettek észre. Most már nőiesedsz és észrevettek. És örülhetsz, ha csak 10 évvel idősebbek néznek. Szerintem sokkal durvább, hogy sokszor 20-30 évvel idősebbek próbálkoznak nálam. Amíg csak néznek nincs gond. Abban végül is semmi rossz nincs. De ha próbálkoznak is, akkor gyorsan pattintsd le őket.
2016. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Most nem azért, de first world problems. Igen, én is átéltem, amikor kezdtem nőre hasonlítani, hogy megnéznek az utcán. Na és? Egyrészt, csak néznek rád, nem megerőszakolni próbálnak. Másrészt én (meg szerintem mindenki) megnézek olyan embereket is az utcán, akikhez nem is vonzódom, csak arra bambulok, szembe jön velem, satöbbi.

És lehet, te is megnéztél már kétszer annyi idős férfit, mint te, aztán mégse lettél tőle gusztustalan.

Ha egy férfi igazán undorítóan viselkedik veled, az fel fog tűnni, hidd el.

2016. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eddig még csak egyszer szólított le egy idősebb fickó. Nem valaszoltam és mentem tovább. De vannak idősebbek is. Olyan is aki akár az apám lehetne. Ezt tartom nagyon undorítónak...
2016. júl. 28. 15:51
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

"Ha egy férfi igazán undorítóan viselkedik veled, az fel fog tűnni, hidd el."


Mindenki magának dönti el, hogy mit talál undorítónak. Nekem a rakott krumpli meg a bámuló pasik undorítóak, utóbbiak félelmetesek is. Neked meg nem. Ez van.

2016. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Tizenöt éve is ugyanilyenek voltak. Engem sem a saját korosztályom nézegetett, de talán azért, mert a tizenévesek legtöbbje még nem csinál ilyesmit direktben. A figyelemfelkeltést, beszólásokat is idősebbektől látják, tanulják.

Le kell szarni, mást nem tudsz tenni.

30/n

2016. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Ne foglalkozz velük. Az a lényeg, hogy téged nem érdekelnek. Az lenne a gáz, ha elájulnál attól, hogy egy idősebb pasi észrevett. Sajnos sok ilyen lány van. Aztán jól kihasználják őket.
2016. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Perverz disznók vagyunk Kincsem! :D Mai 15 éves lányok olyan tápos csibék, kinéznek vagy 18-nak is. :D
2016. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez eleg szomorú...
2016. júl. 28. 16:16
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

#7 take my upvote.


Ennyi, táposak vagytok, meg amúgy is 14. szülcsinapcsitól szabad a pálya.

2016. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Nice.
2016. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!