Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt hiszem belezúgtam egy...

Azt hiszem belezúgtam egy sztárba. Tudnatok valami tanacsot adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy énekes aki nekem nagyon tetszik mar azert huzamosabb ideje. Azert talan azt nem art megemliteni hogy eleg szeretethianyos vagyok es nem tudom hogy ezert van-e. De nagyon rossz erzes. Hogy szeressek ki belole ? :(

2016. júl. 28. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd ha idősebb leszel, elmúlik. Ez nem szerelem.
2016. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.Ez így nehéznek hangzik,de ne nagyon hallgasd a zenéjét,ne nézegess róla képeket,ne gondolj rá,foglald el magad mással.Egyébként az ilyen plátói szerelmek úgyis elmúlnak egy bizonyos idő után,de így fel lehet gyorsítani a folyamatot. :3
2016. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 davit barbara válasza:
Figyelj. Szerintem csak erdeklodsz iranta az nem szerelem. Es szerintem idovel elmulik. Vagy csupan egy nagyobb fellangolas.
2016. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg egy fiktív karakterbe. Az élet sz*opás.
2016. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Észre sem fogod venni, hogy milyen hamar el fog múlni ez a gyerekes rajongás :)
2016. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!