Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot kérlek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot kérlek, össze jöttünk, belezúgtam, bekavartak és el vesztettem. Hogy szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

Nem voltúnk úgy igazán eggyütt, külföldøn dolgozott ritkán járt haza, de ha haza jött mindig eggyütt voltunk. Amugy nehéz eset ilyen tipikus nem akarom lekötni magam pasi, mègis jól el voltunk. Most leg utóbb mikor haza jött azt mondta nem megy vissza külföldre, marad itthon. Eggyütt töltöttük a hètvégèt minden ok volt. Aztán eltünt végig hétre. Össze futottunk, de gondoltam nem megyek oda hozzá had vegye êszre magàt. A "barátnõim" nem tudtak róla, hogy mi van köztünk, csak annyit hogy néha talàlkozunk. Becsíptek és oda mentek hozzá tudtom nélkül, lehordták mindenféle töketlennek, hogy nem képes össze szedni magát és végre normâlisan jàrni velem. Erre õ azt mondta nekem, hogy õ most nem érti mi van, mindenki rá szállt ês el döntött mindent helyettünk holott mi nem is beszéltünk kapcsolatról se semmi ilyesmirõl. Aztán azt mondta, h õ nem akarja le kötni magát. A "barátnõimnek " pedig azt, hogy ami nem megy nem kell erõltetni. a beszélgetés után sirral mentem el, hivott màsnap, találkoztunk de úgy csinált mintha semmi se történt volna, nem beszéltünk mert sokan voltak. Most hétvégén egy esküvõn voltunk, ahova úgy volt h eggyütt megyünk, õ is egyedül volt és èn is egész este. Miután olyanokat mondott kerültem lépten nyomon még a tekintetét is, mert nagyon idiótànak èrzem magam a történtek utân. Mit tegyek?

23l


2013. okt. 6. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

sose fuss pasi után!

sehogy se szerezd vissza. ha ő nem szeret annyira, hogy a kavarások ellenére keres téged, akkor kr erőltetned az egészet.

2013. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Keresett utánna, de én szégyelltem magam a törték miatt igy inkàbb el kerültem.
2013. okt. 6. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt az embert már sehogy.Sajnálom.
2013. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs értelme teperni. Mivel lesz az jobb ha megint "összejöttök" aztán jön egy újabb bekattanás és megint otthagy? Ha nem akarja magát lekötni akkor hagyd a fenébe, nem érdemes olyan után futni aki nem is akar igazán veled lenni....:(
2013. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
felesleges utána futni később megköszönöd neki hogy nem kötött le mert biztos találsz egy jobb fiút aki jobban szeret :)
2013. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van benne valami, nem szeretnek en se szaladni utanna, nem az en stilusom, eddig sem tettem ezut sem fogom. de megis olyan szarul jott ki ez az egesz, hogy bele kontarkodtak az egeszbe. Ma is talalkoztam vele, mindig bamul meg meg is kerdezte hogy, hogy vagyok, de ha annyira nem akar semmit akkor miert bamul utannam?
2013. okt. 6. 17:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Felkeresett újra, bocsánatot kért. Mondta, h már rég beszélni akart velem, csak én mindig le léptem ha egy helyen voltunk. Stb. Mondtam, h nem akarok tõle semmit, nem akarok az alkalmi nõcskéje lenni. Mondta, h meg érti, de hiànyzok neki. Van egy olyan érzésem, h fél bármilyen komoly kapcsolattól.
2013. okt. 13. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!