Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem belezúgtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teemox kérdése:

Azt hiszem belezúgtam a legjobb barátomba, de nem tudom mit kéne csinálnom. Tudnátok adni valami jó tanácsot?

Figyelt kérdés

(17 éves srác vagyok)

Már lassan több mint 1 éve,hogy megismertem egy velem egykorú srácot,akivel nagyon jóban vagyunk.

Testvérként tekintünk egymásra és mindent megbeszélünk,tényleg akármi van számíthatunk egymásra és legjobb barátok vagyunk.

Messze lakunk egymástól,ezért legtöbbször Skypeon beszélünk. (eddig 3x találkoztunk)

Most Szeptemberben történt egy olyan eset,hogy elkezdte mondani,hogy én vagyok neki a legfontosabb és hogy úgy érzi,hogy fontosabb vagyok neki mint egy barát vagy egy testvér. Eléggé meglepődtem ezen és nem tudtam hova tenni,de ez után elkezdtem én is hasonlóan gondolni,és úgy "jártunk" de tök gáz volt meg minden,mivel eddig mindkettőnknek csajai voltak csak. Rá körülbelül 4-5 napra már úgy beszélt róla mintha sose történt volna semmi,aztán később megtudtam,hogy ottani haverjai kezdték el piszkálni,hogy miért beszél velem ilyen sokat,biztos van vmi meg stb. és ezután már ő is próbált tesóként meg barátként kezelni engem,és én is próbálom,viszont én azóta már sokkal jobban szeretem mint előtte. Valahogy a tudatára akarom hozni,hogy nekem ez így nagyon nem jó és szeretnék valamivel többet,de fogalmam sincs,hogy kéne mondanom vagy mit kéne mondanom.

Ha tudtok valami jó tanácsot,akkor azt örömmel fogadom.:)

A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm! :D



2012. nov. 7. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy ez csak egy lelki vonzalom...

Szexuálisan izgatnak a férfiak? Vannak szexuális vágyaid pasikkal? Ezzel a fiúval el tudnád képzelni a csókolózást, szexet?

Ezeket válaszold meg magadnak.

Ha nem, akkor szerintem felejtsd el...ne okozz fájdalmat a szüleidnek és ne nehezítsd meg az életedet.

Inkább figyelgesd a lányokat!

21/l

2012. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a helyzet h igen,de ez másnál nincs így és előtte sem volt. Mindig is a lányok érdekeltek,soha nem volt még ilyen.

Lehet elképzelhető,hogy kicsit túl jó a barátságom vele és már nem tudok különbséget tenni a 2 közt,de azért mégis tudatni akarom vele valahogy,mert mindent megbeszélünk és tudom hogy nem nevetne ki.

Itt ami igazából a legfontosabb az az h ne menjen ez az egész a barátságunkra,se az én részemről se az övéről.

2012. nov. 7. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!