Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha nem vagyok vallásos...

Ciki ha nem vagyok vallásos de hijab-ot viselek?

Figyelt kérdés

A fodrász borzasztóan elrontotta a hajam és ezért gondoltam rá de amúgyis megfordult a fejemben mert éltem több évig arab országban és már ott is nagyon megtetszett csak akkor meg túl kicsi voltam hozzá .

Leginkább muszlimákat kérdeznék hogy titeket mennyire zavarna hogy ha egy nem vallásos lány viselne fejkendőt?

15/L



2016. júl. 28. 23:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
De ilyen melegben nem sülnél meg hosszú nadrágban meg hosszú ujjúban? Még a kendő nélkül is nehéz lehetne elviselni..akkor már inkább egy kalap.
2016. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azert a kendoviselese nem olyan egyszeru dolog hogy csak feldobod es kesz. Underscarf nelkul konnyen elcsuszik, ha nem tanultad meg rendesen megtuzni elcsuszik es meg akkor a kulonbozo megkotesi technikakrol nem is beszeltem.
2016. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
#9 Aha, hát ezt a gondolatmenetet fejtsd ki azoknak a nőknek (sőt, egyes esetekben kislányoknak) is, akiket halálra köveztek, mert úgy döntöttek, hogy saját maguk akarják eldönteni, hogy mit viselnek. Elég kicsavart, feje tetejére állított gondolatmenetre utal, hogy azt mondod, hogy jobban emberszámba veszik azokat a nőket, akiknek egészen konkrétan MEGTILTJÁK, hogy döntsenek a viseletükről, mint azokat, akiknek jogában áll azt felvenni, amit akarnak.
2016. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz.

Nem sülnek meg mert hozzá vagyok szokva amúgy sem szoktam "mutogatni" magam szinte mindig hosszú nadrág vagy szoknya és harisnya van rajtam.

Megkotni meg tudom még van ilyen " underscarf"-om is mert mikor külföldön voltam egyik barátnőm aki kendőt viselt megtanitotta.

Végül úgy döntottem hogy egyelőre nem fogom viselni ( már a hajam sem olyan vészes :-)) aztán később majd meglatom

2016. aug. 4. 16:28
 15/15 anonim ***** válasza:
11%

szerintem is viseld nyugodtan.az csak egy ruhadarab nem az a vallásuk szóval mért zavarná?

bár igen itt nálunk nem gyakran látni ilyet szóval lehet megbámulnak de azt meg hagyd rájuk.

2016. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!