Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne hijabot...

Szerintetek ciki lenne hijabot hordani? 17/L

Figyelt kérdés

Nem vagyok muszlim.Csak régóta nagyon tetszik.Csak félek hogy belém kötnének miatta.

[link]



2014. okt. 4. 22:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
rossz link
2014. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

A képen nem én vagyok csak hogy hogy néz ki egy hijab:

[link]

2014. okt. 4. 22:13
 3/25 anonim ***** válasza:
Vedd fel, ha akarod.
2014. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
2014. okt. 4. 22:20
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Hidzsábról szóló kérdés már számos volt itt. A muzulmánná vált magyar nők azt tanácsolták, hogy divatból ne. Apácának sem öltözünk, csak azért mert tetszik.

Az öltözködésnek meg vannak a szabályai, s ha nem megfelelően viseled, akkor ezt szemedre vethetik.


Az angol fonetikus átírás használatát nem értem.

2014. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is tetszik, de divatból szerintem illetlenség hordani.
2014. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Sál formájában is ciki lenne?

Így: [link]

2014. okt. 4. 22:40
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak számomra olyan mint mikor az emberek felvesznek egy nagy kereszt láncot és azt se tudják miaz.
2014. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha "rendes" hijabot hordasz, biztosan beléd kötnek. Nem csak a muszlimok, hanem a gyökerek is, vallástól függetlenül.


Ha a sálas verziót választod, szerintem nem sokan szólnának meg érte. Rengeteg nőt látni az utcán "sál-Hijabbal" télen, elfogadott dolog.

2014. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

Ha tetszik, vedd fel. Nem kell senkinek magyaráznod, miért hordod. Nem valószínű, hogy belédkötnek, arra viszont készüj fel, hogy sokan furcsán fognak rádnézni.

Én évek óta külföldön élek, 7 éve vagyok muszlim. Míg külföldön teljesen hétköznapi viselet a hijab, addig Magyarországon még mindig hihetetlen "attrakciónak" számít. Ahányszor hazamegyek, mindig bámulnak. Nem kötött belém soha senki, viszont sokan tesznek megjegyzéseket, gondolván, hogy nem értem, mivel biztos nem vagyok magyar.

Persze sok függ attól, hol laksz. Ha Pesten, akkor lényegesen kevésbé leszel feltűnő.

2014. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!