Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki nagyon...

Szerintetek ha valaki nagyon küzd valamiért azt előbb utóbb eléri?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről? Mármint ha tényleg mindent megtesz érte és nem kényszeresnek érzi hanem egyszerűen nem tud egy nagy álma nélkül létezni.Mármint úgy ha azt nem váltja valóra.

Nektek volt már ilyen?

Mit gondoltok?


2016. júl. 29. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, ha van hozzá elég kitartása!


23F

2016. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Ahhoz hogy a leggazdagabb ember legyek nem elég. Kell hozzá tehetség, szerencse, karizma, gerintelenség, vezetőkészség stb. Csak pár olyant soroltam fel amit nem lehet megtanulni.

2016. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az akarat kevés hozzá kell hozzá egy jó családi háttér, barátok akik támogatnak(na nekem ebből egyik se jutott) .


Nekem is volt akaratom 1-2évig, hogy megtanulok ezt-azt újra érettségizem, egyetemre megyek stb. De mindig közbe jött valami bosszúság és most suli után egy szakmával a kezemben azt se tudom mit csináljak... Utálom az életem, és sehogyse jó.

2016. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert mai világban SZERENCSÉRŐL szól.
2016. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Baromság a küzdés. Ha szerencsétlen csillagzat alatt születtél, hiába ficánkolsz, mint a partra vetett hal. Semmi értelme. 20/F
2016. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs rá garancia hogy eléri. Vagy eléri vagy nem. Például nem nyerhet minden sportoló aranyérmet ugyanazon az olimpián, pedig többen is nagyon nagyon küzdenek közülük ugyanazért a célért, hogy megnyerjék az aranyat. Viszont ha az illető eleve nem is küzd azért hogy elérje a céljait akkor kb. esélytelen hogy bármilyen nagy dolgot véghez vigyen, küzdeni tehát azért érdemes én szerintem hogy a lehető legjobb esélyeket biztosítsuk saját magunknak, mindig minden esetben megtenni a legtöbbet ami saját magunkból kitelik, a többit majd az élet megírja, de semmi sem biztos, kivéve hogy egy nap mind meghalunk.
2016. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hittem abban, hogy pozitív értékelést kapok erre 30% köszi 3-dik voltam.
2016. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!