Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, hogyha valamiért...

Mit tehetnék, hogyha valamiért előbb-utóbb mindenkinek elege lesz belőlem, ha velem beszélget?

Figyelt kérdés

Én javarészt interneten beszélgetek az emberekkel, mondjuk ott se sokan hajlandóak velem, de élőben meg főleg nem, ott akárkihez megyek oda az valahogy mindig siet.

De ha mondjuk valaki hajlandó velem interneten irkálni, általában egy pár beszélgetés után már elege lesz belőlem, egy biztos, magától senki nem szokott rámírni. Meg nem csak ez, hanem egy idő után egyre tömörebb, szűkszavúbb válaszokat adnak. Élőben is eléggé unottak velem az emberek, van egy osztálytársam pl. aki akármit kérdezek tőle tök ingerülten válaszol.

Szóval mit tehetnék, hogy ne legyen belőlem elegük az embereknek?


2014. márc. 22. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
"kergettem elszaladt, cirógattam ott maradt"
2014. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Érdeklődsz, kérdezel (normálsi válaszokat, nem az, hogy "mizu'?"), vagy csak beszélsz?

Negatív dolgokról szeretsz beszélgetni? Oda figyelsz a másik válaszaira?

2014. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Elég sokat szoktam kérdezni, de abból is elegük szokott lenni.
2014. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
(ma 09:26-os válasz az enyém, megint elkövettem ezt a hibát hogy másik felhasználómmal válaszoltam)
2014. márc. 22. 09:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy mit, és hogyan kérdezel.

Tolakodóan, vagy érdeklődve.

Miért kellett másik felhasználóról írni?

Nem mered felvállalni a véleményed?

2014. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerinted annak mégis mi értelme lenne, hogy azért másik felhasználóval írjak, amikor amúgy se tudja senki ki vagyok? Elég hülye feltételezés ez.

Egyébként meg nem tudom, ismerkedésnél arról is szoktam sokat kérdezni, akivel beszélek.

2014. márc. 22. 09:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Miről szoktál beszélgetni? S hogyan viselkedsz? Mert ha például kissé nagyképűen, akkor lehet azért. Persze ez csak egy tipp.
2014. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem, ahogy és amit másoknak szoktál.
2014. márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kutyás vagy vagy cicás vagy?
2014. márc. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!