Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan jó lett volna hogy ha...

Olyan jó lett volna hogy ha gazdag családba születtem volna. Más is érzett már így?

Figyelt kérdés
Olyan jó annak, aki csak úgy beleszületik a jóba, mindent megkap amit csak akar a szüleitől, tudnak neki venni külön házat, és még dolgoznia se kell. Eltud bárhova menni nyaralni ahova csak akar, nem kell azon törnie a fejét a következő hónapban mi lesz vele, hogy tud megélni.
2016. júl. 29. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

mind2 családból lehet lusta, nemtörődöm idióta! és lehet szorgos, normális ember is...

ha ilyen életet akarsz, akkor dolgozz érte!


23F

2016. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az ilyenbe csak beleszületni lehet.
2016. júl. 29. 09:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen...jó lett volna. Egész más lenne az életem. Nem lennének anyagi gondjaim...de jó is lenne!
2016. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

#2:

ez hülyeség...

apám rengeteget dolgozott azért amit ma elért még szóbeli támogatást sem kapott, sőt csak vissza akarták húzni...


valakinek meg kell dolgoznia azért, hogy más beleszülethessen...de ha te elkezdesz tanulni, dolgozni érte, már pár év múlva élvezheted is! és a gyerekeid is ebbe születhetnek...

mondjuk ilyen mentalitással nem csodálom, hogy nem ilyenbe születtél...gondolom a szüleid is így állnak hozzá...


23F

2016. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen éreztem már így.

De azt is vedd figyelembe, hogy a pénz nem boldogít.

2016. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért ne boldogítana a pénz?
2016. júl. 29. 10:22
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem kockáztatnám meg, hogy hü lye pi csa legyek. Így, hogy nem vagyunk azok vannak korlátok.
2016. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A pénz kényelmet ad-ház, autó, esetleg bejárónő. De azt nem nevezném boldogságnak hogyha van a pénztárcában pénz (mint írtam nem vagyunk gazdagok, még zsebpénzem sincs).
2016. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen.Gazdag család + 10/10 külsővel jobb életem lenne. :(
2016. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8 engem most nagyon boldogítana ha a pénztárcámban lenne 100e a bankszámlámon meg 100 millió magyar forint!


amúgy elég unalmas lenne az élet, ha mindent meg lehetne venni. így legalább törhetem a fejem azon, hogy hogyan legyek gazdag, akkor mégis min törném a fejem??? O.o

2016. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!