Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ne azokat az embereket hibázta...

Ne azokat az embereket hibáztassam akik szarban hagytak? Magamat kell mert megbíztam bennük?

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerü költöi kérdés?
2016. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!

Mindenki csak saját magára támaszkodhat, saját maga felelös az életéért.

Ha arra vársz, hogy mások tegyenek mindent a feneked alá, akkor ne csodálkozz, ha nekik is ök magu a fontosabbak és nem te.

2016. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Azért nem ilyen fekete/fehér a dolog.

Pl.én is naív voltam,h 16 év házasság után azt hittem,fontos a férjemnek a családja (fia,felesége),de neki olyan nincs,csak anyja. Akár nevelőszülőknek is adná a gyerekét,csak az legyen,amit az anyja akar. Persze,nem hagyom ezt,inkább megyek a fiammal minél messzebb. Az a fura,h nem volt ilyen. Az utóbbi 1 évben bolondult meg. Szóval naív voltam,de ismerve őt,ez abszolút nem volt várható.

2016. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. Nem a te hibád, ha valaki sz-rul viselkedik veled, ők nem becsülték meg a társaságodat, ez abszolút nem rajtad állt. Előfordul az ilyen, lépj tovább és tanulj belőle.
2016. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!