Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehetne tenni ez volt...

Mit lehetne tenni ez volt életem legnagyobb hibája, hogy megbíztam benne, hogy lehetne ezt újra helyre hozni mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Még tavaly oktoberben meg ismerkedtem egy lányal ,aki leszbikus.Ö 15 éves bele szeretett a legjobb barátnője ,aki csak 12 viszont ő meg mondta neki ,hogy túl fiatal ehhez és neki a fiúk jönnek be.Az az személy erre megsértőd és feltörte a facebookját és netcelebeknek írkált a csaj nevében pl: a kis sanyinak ezt írta ,hogy szerinted illek Psy-hez és ilyesmi lejárato szövegeket mindenkinek.Azt remépve ,hogy lefényképezik és fel teszik facebookra és mindenki azt a szegény mányt fogja zaklatni.De szerencsére nem így lett és megszűnt a baártságuk.Az útán belém szeretett szó szerint először rá írt a barátaimra olyankra akiket nem is ismert stb..Olyanokat beszélt nekik ,hogy mi ketten az idők végezetéig eggyüt leszünk..Majd azt írta nekem ,hogyha kimegyek pécsre meg látogatni őt ,akkor felbérel egy pasat ,akivel mind a 2 egyszerre veszítjük el több nem is kellet meg mondtam neki ,hogy 15éves létére szégyelje magát nagyot csalodtam benne hagyjon engem békén nem vagyok leszbikus.Erre feltört engem is és olyanokat írkál vagyis pár oráig kiadta magát nekem ,hogy úgy beszélgettet az ismerőseimmel mint ha én lennék az és lemondta másoknak a legfontosabb személyeket az életemben és felment az igaz facebookjára és meg adta az emailom és a jelszavam azoknak ,akiket benne lemondott és miatta elveszítettem az eggyik valaha volt legjobb barátnőmet ,aki ezt nem hiszi el és nagyon hiányzik nekem a másik bártnőm az a leszbi az edit most rá nyomul és még jobban ellenem fordítja mit tegyek ez ellen nyugodjak bele?

17/l



2013. aug. 30. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendőrség..
2013. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Akármit is teszel, fontos hogy előbb szerezd be A magyar helyesírás szabályai című könyvet. Még jól jöhet.
2013. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen én is pécsi vagyok és az osztály társam az edit angyal az olyan cigány aki mindenki életetét szét rombolja
2013. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azt a komentot most mér torolték?
2013. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen edit angyal neve!! :o nem tudom miért torolték
2013. aug. 30. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
A rendőrséggel az a probléma ,hogy úgy sem csinálnak semmit.. Szerintem ezt beszéld meg a barátnőddel ,személyesen tisztázd vele a dolgot és tiltsd le minden honnan azt a csajt. Facebookon pedig van egy olyan lehetőség ,hogy belèpeshez kell a mobilod is . Mást nem tudsz tenni , de így legalább nem tudja majd feltörni. És email jelszó csere sem àrtana.Kérj bocsánatot mindenkitől a kellemetlensegert és mond meg azt is ,hogy ki volt , név szerint és tuti nem fognak kételkedni . Vagy a másik ,hogy csinálsz új facebookot és új emailt. Én valahogy így cselekednèk :)
2013. aug. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt itt kint egy olyan kérdés,amiben szerintem szintén valami Edit volt említve,aki leszbikus.

Úgy volt írva,mintha ő írta volna,de vagy le akarták járatni,vagy ritka nagy paraszt.

2013. aug. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 7.válaszoló én az utobbira szavazok a ritka nagy parasztra mivel az is én az osztálytársa vagyok és meg mondhatom kár azzal a lánnyal barátkozni mert ő probléma mindenkit kihasznál és vissza él másik érzéseivel stb...15-évesként leszbinek valja magát közben fiúkkal etye petyézik a suliban majdnem kirúgták mivel elő került egy video részlet nem is tudom talán a napisza.rra teték fel ahol két fiúval öröm lánykodik ha értitek és ilyen intim képek rola ezek után hálas lehetne ,hogy nem rúgtak ki ,de majdnem megbukott és fel ajánlatta a tanárunk ,hogy korepetája ,de erre ő ,hogy hálás lett volna e helyett azt terjesztette ,hogy molesztálja őt a tanárja szánalmas-.- az iskolábol is kiközösítették mert nem csak ezeket követte el csak ezek a legdurvábbak!!
2013. aug. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jézusom!!! Ki ez az elmebeteg??!! O.O


Ez nagyon szemétség volt tőle :SS

2013. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!