Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt ˝celeb˝ osztálytársatok...

Volt ˝celeb˝ osztálytársatok általánosban, középsuliban, esetleg egyetemen? Milyenek tanulók voltak? Van-e valami sztori róla?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Baratnom volt iskolan kivul.

Kicsit duci, aranyos, szegyellos, neha nagyszaju, rocker, fekete ruhas, egyaltalan nem noies tini volt 12-15 evesen. Enyhen szolva zuros csaladi hattere volt, de o ennek ellenere mindig joszivu, baratsagos, kedves volt, nagyon szerettuk! Sok baratja, haverja volt.


Kozben en messze koltoztem, szovel eltavolodtunk nagyon. Furcsa volt latni a teveben, meg amikor evekkel kesobb felvett a facebookon.


Egy igazan belevalo no lett, aki megall a sajat laban! 😊

Jo latni, hogy jo sora lett, o tenyleg megerdemelte!

2016. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Altalanosban az egyik tanarom lanya modellkedett es a szepsegkiralynovalasztasban a dontoig jutott. Viszont a csaj eloben ugyan nem volt csunya, de messze olyan szep sem, mint a tv-ben. Ez meg a kisebbik hiba. Eloben a lanyka flegma, bunko, nagykepu volt. Jol tanult ugyan es okos is volt, de ezaltal csak meg inkabb lenezett mindenkit :$ szoval vele kapcsolatban egyaltalan nincsenek jo tapasztalataim, pedig velem es az osztalyommal egyetemben az egesz iskola szivvel-lelekkel tamogatta ot.

Ezenkivul ez nem tudom, szamit-e, de Suto Eniko a volt kozepsulimba jart :)

2016. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Habár nem celeb, de többszörös világbajnok sportoló osztálytársam van gimnáziumban. Annyi hogy sokszor edzőtáborban van és emiatt a tanárok elnézőbbek vele. Kiemelkedő tanuló is egyben. Személyiségéről csak annyit hogy teljesen normális, nem néz le senkit és kedves mindenkivel.
2016. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bence gazdát ismerem,és egy tapló lovasparaszt.
2016. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Éden Hotelből( vmi ilyei a címe) volt a Szandra. Ostoba, rossz tanuló, és már 15-16 évesen több kuksit fogott, mint kilincset, mindenkit lenézett, és kötekedős volt. Nem néztem a műsort, de gondolom ott is ezt produkálta.

Érettségit gimiben csináltam, oda pedig a Berki Krisztián járt (az igazi BK, nem az a bunkó), de sajnos személyesen nem ismerem.

2016. aug. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy Ádám (focista) a gimimben tanul, azt nem tudom hogy milyen tanuló.
2016. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gimiben volt, és mivel igen tehetséges, komolyan megvan rá az esély, hogy ismert ember lesz. Jó tanuló volt, de én erős gimibe jártam, nálunk általában mindenki jó tanuló volt. Különösebb sztorit most nem mesélnék.
2016. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és másik suliban volt egy lány, aki szinkrohang volt, bár az annyira nem ismert dolog.
2016. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!