Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak arra válaszolnak...

Miért csak arra válaszolnak nők amire szeretnének?

Figyelt kérdés

Észrevettem manapság ez "divat" hogy átugorják a feléjük tett kérdést, kérdezek mást ami nem velük kapcsolatos, arra egyből válaszolnak.Vagy kérdéssel válaszolnak egy egyértelmüen feléjük tett kérdésre, ezzel átugorva a lényeget, elterelve.

De miért van az, hogy csak arra válaszolnak amire akarnak, amire nem azt ki kell szedni belőlük. Miért nem lehet egyszerüen kommunikálni csak simán kérdezek válaszol ? sokkal könnyebb lenne


2016. júl. 29. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Példa? Így elég nehéz, hogy nem tudni, hogy mire válaszoltak és mire nem szerettek volna inkább.

Talán túl indiszkrét kérdéseket tettél fel.

2016. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra válaszol, amire akar.
2016. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó, de tegyük fel, beszélünk már egy ideje, ehhez képest sem mutatja a bizalmat, kérdezek egy egyszerübb kérdést hogy mit szeret vagy nem szeret, és nem válaszol rá. pedig abból tovább mehetne a beszélgetés
2016. júl. 29. 18:41
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra válaszol, amire akar. Akár nő, akár férfi. Gondolom nem egy őrmester vagy a vallatóban...
2016. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem, csak a cél az lenne hogy megismerni. de igy.. és elég sok nőnél tapasztaltam ezt
2016. júl. 29. 18:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen konkrétat mondj. Gondolom, nem azt kérdezed, hogy milyen pizzafeltétet szeret.
2016. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ugyanez érdekel engem is, csak a másik szemszögből. Több embernél tapasztaltam már, hogy kérdez valamit én válaszolok, ő viszont nem hajlandó ugyanarra a kérdésre. Aztán persze megy a nyavalygás, hogy nem érdeklődnek iránta a nők...
2016. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Arra válaszol mindenki, amire akar. Senki nem tart pisztolyt a fejemhez. Ha egy kérdés kellemetlen, vagy nem akarom megválaszolni, akkor nem teszem. Mit nem lehet ezen megérteni? Tartsd tiszteletben, hogy nem mindenki akar veled mindent megosztani.
2016. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha nem válaszol olyan kérdésekre, ami előre viheti a beszélgetést, akkor NEM AKAR VELED BESZÉLGETNI, és valószínűleg némán azt kívánja, bárcsak békén hagynád.
2016. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
akkor ennyitől ott lehet hagyni ?
2016. júl. 29. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!