Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátnőm szerelmes egy...

A barátnőm szerelmes egy "népszerűbb"emberbe és már nem tudom hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Szóval szerelmes belé már kb 5 hónapja mert egyszer elkérte tőle a nevét számát viszont nem kereste a srác végül valamelyik nap ő írt rá,hogy akkor miért nem keresi valami ilyesmit erre azt írta,hogy nem találta és bejelölte.A barátnőm meg sírt annyira szereti beszéltek egy keveset de már 2hete nem válaszol neki a fiú pedig látta.És nem tudom,hogy segíthetek neki elfelejteni próbálom folyton elterelni a figyelmét a dologról de olyan szomorú nem is értem,hogy szerethet bele egy olyan srácba akit alig ismer.Na mindegy van valami tipp? Egyébként nem ilyen kisebb rajongás az még elfogadható lenne de nem mert mióta hozzá szólt az illető majdnem minden este sírt ilyesmi,de mostanában is. A fiú meg ismert ezért elérhetetlen számára.Egyébkén 16 a barátnőm,szóval ja.
2016. júl. 30. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

",hogy szerethet bele egy olyan srácba akit alig ismer."


Mert ő elképzelte hogy milyen ez a srác. Felruházta olyan tulajdonságokkal amik neki fontosak. Plusz ha azért olvas/hall róla 1-2 dolgot az is abban erősíti hogy milyen jó ember az a srác.


Majd elfog múlni. Csak annyit tehetsz hogy mellette maradsz és segítesz neki amikor szüksége lesz rá.

2016. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
A barátnőd...ja, persze...
2016. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fiú csak úgy elvan vele. Szerinte ha beszélnek, akkor beszélnek, ha nem, akkor nem. Neki tökmindegy, hogy milyen a lány vagy mi van vele, teljesen közömbös iránta. Tudatosítsd a lányban, hogy nem olyan a srác, amilyennek elképzeli. Vond el a figyelmét, csináljatok valami mást. És a legfontosabb: sz@rjátok le magasról a gyereket! Ez a legfontosabb. Nincsenek olyan viszonyban, hogy a lány ki legyen borulva. Vegye a barátnőd lazán ezeket a dolgokat, mert a rágörcsöléssel nem segít magán.

Ennyi idősen én pont az osztály legnépszerűtlenebb srácára buktam, akit sokan nyominak tartottak, mégis ugyanígy viselkedett. :D Nehogy azt hidd, hogy elva szállva magától. Nézzetek filmeket, vicces videókat, készüljetek a sulira és menjetek valamerre napközben. :) 22/L

2016. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!