Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érezhetek ilyeneket?

Miért érezhetek ilyeneket?

Figyelt kérdés

Egy időben egész nap bűntudatom volt minden áldott nap, valami úgy gyötört pedig semmi rosszat nem tettem, máskor meg úgy éreztem hogy nagyon nagy teher van rajtam de nem tudom mi. Most pedig inkább a félelem van rajtam, mintsem ezek. Úgy érzem hogy egy doboz cigaretta sem tudná ezt enyhíteni. Veletek is szokott lenni ilyen?


Válaszokat köszi. /21F/


2016. júl. 30. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy gyerekkorodban rosszul neveltek a szüleid?

Nekem volt hasonló,mert Anyám nagyon szigorú volt,semmi sem volt jó és elég neki,ezért belém rögződött egyfajta állandó bűntudat,meg hogy úgysem lesz jó semmi,amit csinálok,stb.

De ez már rég volt,szorongós fiatalkorom volt.

2016. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valóban szorongós vagyok, neked hogy múlt el? Mivel lehet kiölni ezt?


Azt nem mondanám hogy rossz szülő, inkább gyenge vagyok fejben de megfelelő és nagy fokú teljesítménnyel illetve szabadidő feláldozással a lemaradásokat fel lehet hozni.

2016. júl. 30. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Életbe nem volt bűntudatom, főleg nem a semmiért.
2016. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen mélyen gyökerező dolgoktól nehéz megszabadulni :( ha rajossz h lehet akk írj légyszi
2016. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Olyan nagyon nem múlt el,nem rég volt is belőle egy kis gondom.

Az a helyzet,hogy én már 47 vagyok,és valahogy úgy alakítottam az életemet,hogy minél egyszerűbb legyen,amim van az jó legyen,és megbecsülöm.Nem keresem a problémákat,dolgozom szépen,meg van hobbim is,és ez így valamennyire nyugis.Egy nagyon gyenge gyógyszert elkezdtem szedni,az is számít talán valamennyit.


A 3-asa válaszolónak írnám,hogy senki nem kérdezte,hogy neked mi volt az életbe(N),nem ez volt a kérdés.

Hidd el kedves 3-as,hogy nem mindeninek ugyanolyan a pszichés állapota,lehet örökölni is nagyon komoly szorongós,fóbiás tulajdonságokat,amiről nem tehet az ember.

2016. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!