Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Karácsonyig le akarok fogyni...

Karácsonyig le akarok fogyni de hogyan? Tippek, tanácsok? 16/L

Figyelt kérdés

Nos azt hogy hány kilo vagyok nem írom le mert fogalmam sincs :D 165- ? Centi korul vagyok

Hogyan kezdjem?

Jarjak el futni?


2016. júl. 30. 20:55
 1/7 eznemlényeges ***** válasza:

Ne nagyon egyél édességet, cukrot, zsírt

Olyan dolgokat egyél, amiben van szénhidrát+fehérje és jól is laksz vele, és ízlik is

Igen, pl. fussál, az egyik legjobb módszer testsúly leadáshoz

2016. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először az étkezéseden kéne változtatni. Szokj le az édességekről, meg a sok szénhidrátról, egyél helyettük több zöldséget, gyümölcsöt, húsokból sovány húsokat.

Mondjuk azért jó lenne tudni, kb mennyi súlyfelesleged lehet, ha nagyon nagyon el vagy hizva, egy hirtelen jött életmódváltás nagyobb kárt tenne a szervezetedben, mint hasznot. Szóval ha ilyen 20 vagy annál több kg felesleg van rajtad, én a helyedben előbb egy orvossal konzultálnék.

2016. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MZ.per.X ***** válasza:

Azért az tényleg fontos, hogy hány kiló vagy és mennyit tervezel leadni.


Futás jól hangzik, de szerintem például kövér embernek nem való kezdetben, mert nincs meg hozzá a kellő izomzat, edzettség, és pillanatok alatt szétcseszi a térdet, ízületeket. Én inkább a biciklizést ajánlom, akár szobabiciklin, akár kint 1-2 naponta 1-2 órát.


Másik meg amit mondtak, érdemes megtervezni valamennyire az étrended, cukrokat, üdítőket, édességeket, zsíros dolgokat mellőzni. Kenyereket, pékárukat is minimalizálni kell.

2016. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van vagy 20 30 felesleg , amúgy en nem eszek édességet magamtól nem veszek , csipszet szoktam enni meg chilis mogyorót mast nem

Kenyeret se akarok enni

És húst se max csak csirket

2016. júl. 30. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Van fogyókúra topic, ott érdeklődj!

Amúgy van google is, szóval keress olvasmányt fogyásról!


Aerob mozgásformáknak nézz utána

(Futás nem az, és az ízületeidet sem kíméli)


Étrend is fontos, és kell hús, hiszen a fehérjéből lesz az izom! Csirke és hal

De mindenképp utána kell nézned neten is meg érdeklődni mindenfelé

2016. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha továbbra is chipsen meg chilis mogyin szándékozol élni, jobb, ha elfelejted az egészet..
2016. júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MZ.per.X ***** válasza:

Na mondjuk 20-30 kiló nem az a súly, amit csak úgy ledob az ember, ebből karácsonyig jó ha 10-15 lemegy, ha tényleg jól csinálod.


A "csak chips és mogyoró" pont ugyanúgy hizlal mint bármi édesség.

2016. júl. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!