Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni! Vélemények,...

Le akarok fogyni! Vélemények, tanácsok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet hogy le akarok sürgősen fogyni. Nem tudom hogy hogyan kezdjek bele mert ugye ehez helyes táplálkozás is kellene de azt nem tudom megoldani mivel nem vagyunk olyan anyagi helyzetben hogy mindennap egezseges ételeket esetlek diétás kajákat egyek. Mindig azt eszem ami itthon van. Nagyon elhiztam. Elegem van már belőle mert e- miatt nagyon visszahuzodó és félénk is vagyok. Konditeremre nincs pénz. Februárba töltöm a 16-ot és kb 80 kilo vagyok nem tudom pontosan nincs mérlegünk :D valahogy bele kéne kezdeni de nem tudom hogy hogyan. Valaki esetleg nem tudna valami tanácsot adni?? nén arra gondoltam hogy vannak ezek a lé kurák meg mittudomén mik és azzal kezdeném hogy tisztitokurázok meg csak leevst ennék egy ideig. esetleg hánytatnám magam fuuu nagyon tanácstalan vagyok tényleg már rendes depresszioba estem. Légyszives segitsetek nekem. nem tudok kihez tanácsért fordulni!!
2015. szept. 8. 13:57
 1/5 anonim válasza:
NE hanytasd magad, egeszsegtelen! Probalj meg keveset tobbszor enni egy nap, sok vizet igyal. Esetleg ha van valami erteked, probald meg eladni. Tudasd a szuleiddel, hogy egeszsegesen akarsz elni, es nem akarod enni a rudparizsit meg az olcso cukros uditoket. Rizs, csirkemell, zoldsegek nem csillagaszati aron vannak, ne egyel edesseget es sutiket, probald meg kerulni a feherkenyeret es a tesztafeleket is. Probald meg lemerni, hogy mennyi taplalekot viszel be, allits magadnak kaloriadeficitet, es esszel egyel. Halak, csirke, marha, rAk egeszsegesek. Ha viszont keves a penz, akkor probalj meg kiiratkozni sulimenzarol, es azt a penzt is felretenni a sajat kajaidra. Emellett persze fontos a sport, mozgas, de azt masok leirjak majd. Sok sikert!
2015. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az #1 jó, annyival azért korrigálnám, hogy ne próbáld, hanem TEDD!
2015. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleve a hozzáállásod rossz, és ez az egyik amiért nem tudsz fogyni. Elmagyarázom

1. olyan nincs, hogy sürgősen fogyni akarok. A 80-kilós sűlyt sem sürgősen kaptad magadra, hanem jó pár hónap eltelt mire rájöttél, hogy elhíztál. Így nyugodtan számolj jó pár hónapot a fogyásra is.

2. Nincs pénzetek egészséges kajákra. Ezt is csak az mondja aki hamburgert eszik fagyival, és sok-sok kenyeret.

Változtatni lehet kevéske pénzzel is.

El kell határoznod, hogy tényleg akarsz fogyni. Ha igen akkor innentől kezdve ne egyél

-kenyeret

- pékárukat

- tésztákat

-cukrot

- édességet

-csokikat.


Nem azt jelenti, hogy 6-7-12 hónapig tilos enni, hanem azt, hogy a napi rendszeres evéséről kell lemondani. Ha megkívánod a csokit akkor 2 hétben egyszer egyél is kis kockával.. de ne edd meg a teljes táblát. Ha kívánod a vajas kenyeret akkor egyél egy fél vékony kenyérrel de ne minden nap.

Ez a legnehezebb Nemet mondani minden finomságra. Mondom: Lehet enni de nagyon mértékkel.

3. Konditeremre nincs pénz. Lehet meglepő amit írok, de nem csak a konditeremben lehet edzeni. Lehet menni ki a parkba futni vagy otthon bármelyik DVD-re mozogni. (Norbi, Réka, vagy Béres Alexandra) ez sem kerül pénzbe, mert fent van a neten- De ha ezek nem jók akkor a youtubon rengeteg tornagyakorlatok vannak. Ingyen van. De akár táncolhatsz is zenére. A lényeg, hogy mozogj.

4. A legjobb módszer ha figyeled mit eszel. Naponta egyél meg 1400 kalóriát, sportolj mellette napi 1 órácskát, és 6 hónappal később legalább 15-20 kilót ledobsz magadról.

A legfontosabb a kemény elhatározás. Ha ez fejben még nem dőlt el, akkor nem fogsz fogyni.

Még valamit: Hánytatást meg felejtsd el. Attól fogyni nem nagyon fogsz, csak beteg leszel, büdös lesz a szád, és a fogaid is tönkremennek..

2015. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
harmadik te bunko nyomorék
2015. szept. 12. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Áruld már te te ostoba, miért vagyok nyomorék?? Mert annyira hülye vagy, hogy képtelen vagy felfogni a lényeget??? Istenem mekkora gyökér vagy!!! Nem baj, dagadt disznó leszel..Ilyen hozzáállással biztos...
2015. szept. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!