Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legutóbbi dolog,...

Mi volt a legutóbbi dolog, amin meghatódtál?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 00:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amikor a Toyota leállt Le Mans-ban 3 perccel a leintés előtt.
2016. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mielott megismertelek c. filmen
2016. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Pár éve, mikor nagyon nem volt pénzünk, bevittünk néhány könyvemet az antikvitásba. Így hely is felszabadult, és némi pénz is állt a házhoz. ( rengeteg könyvem van ) Mikor a gyerekek meglátták, hogy válogatom a könyveket, megkérdezték mit csinálok, én meg elmondtam. Erre bevonultak a szobájukba, és kihozták a játékaikat, hogy azt is adjam el. Na akkor nagyon meghatódtam. És még mindig meghatódom, ha eszembe jut.
2016. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A foci EBn Ausztria Magyarország meccs után majdnem elsírtam magam.

40F

2016. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Mikor felvettek kedden az egyetemre
2016. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

#4 válaszoló vagyok.


Most komolyan vannak itt annyira szellemileg visszamaradott emberek, hogy csak azért lepontoztak, mert merészeltem animén meghatódni? Jézus Atyám.


Ha hiszitek, ha nem, ha egy meghalt szereplő "időkapszulás" levelét elolvassák a barátai 10 évvel az illető eltávozása után, igenis könnyeket tud csalni az ember szemébe. Persze, ha nem az a meghatódós fajta, akkor nem, de én az vagyok.


Köszönöm a megértést, és nem, nem érdekel, ha ezt a válaszomat is lepontozzátok. Csak nyugodtan.


Üdv,

egy animekedvelő 15/L

2016. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!