Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek természetes dolog...

Szerintetek természetes dolog hogy ha megnősültök előbb vagy utóbb lessz valaki aki megpróbálkozik a feleségetekkel?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 22:07
 1/7 anonim válasza:
76%
Igen, nagy rá az esély. Éppen ezért kell egy megbízható, becsületes nőt találni és jól bánni vele, hogy legalább ne viszonozza mások közeledését.
2016. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

persze.

ugyan én nekem csak barátom van, szóval még nem vagyunk házasok. de az évek során nála és nálam is próbálkoztak már be. ez van.

ha elmondod a bepróbálkozó személynek, hogy van párod és nem szeretnél tőle semmit, akkor kész , vége.. nem kell dúldramatizálni..

pl nem is olyan rég, a múlt héten a számomat akarta elkérni egy ismeretlen srác. mondtam,hogy nem szeretnék semmit . erre nem akart békén hagyni. mondtam hogy van barátom. ezt már megérte és ment máshoz számot tarhálni:)

de a barátomat is hívták már randira, mióta együtt vagyunk. nemet mondott és kész. utána elmondta nekem. nem örültem,de nem tehet róla.

gondolom házasként is megeshet ez.

2016. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a facebook flörtölési kisérletekről nem is beszélve kedves második válaszoló.nem roszból írom de tekintve hogy csaj vagy relatíve nagyobb az esély hogy valaki megpróbáll bepróbálkozni,így van??
2016. márc. 4. 22:29
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Rá van írva, hogy házas? Vagy ezt telepatikusan kell megérezni? Esetleg az nem természetes, ha valaki olyan nőt vesz el, aki nem annyira bányarém, hogy soha senki más rá nem nézne? Igazán nem értem a problémádat.
2016. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Nő vagyok.

Hetente egyszer legalább elhívnak kávéra, pedig hordom a gyűrűt, mindent, ahogy kell. Nyilván kedvesen elutasítom ezeket a kísérleteket :)

Facebookon nem keresnek, mert nem tartok igazi fiókot, nincsenek fent képeim.

A dolog természetes, a férjem pedig inkább büszke, mintsem féltékeny legyen.

Nem is értem a kérdést, úgy tetted fel, mintha még mi tehetnénk róla, vagy nem is tudom...

2016. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem természetes, de lesznek ilyenek.

Pontosabban folyamatosan lesznek akik bepróbálkoznak, és csupán a leendő feleségeden múlik majd, hogy hogyan reagál ezekre.


Amúgy nem véletlen, hogy a nagy házassági csinnadratta után, csupán 2-3 évig tart a frigy, és jön a válás...

2016. márc. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nincs szánalmasabb dolog a féltékenységnél...


Kit érdekel,próbálkozzon.Ha sikerül neki,akkor jobb,ha kiderül,mert annak a kapcsolatnak úgy sincs jövője..

2016. márc. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!