Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a szituáció...

Mit tennétek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Mentek egy nem a központban lévő járdán, nem sokan járnak arra, a járda mellett a fűben fekszik egy 55-60 körüli férfi.

Én odamentem, hallom, hogy horkol, felébresztettem, hogy van-e valami baj? Mondta, hogy nincs semmi, kérdeztem segítsek-e valamit, azt mondta, hogy kösz, hogy odamentem, nincs semmi, mondtam, ha csak pihen, akkor megyek, oké. Hát eljöttem.

Volt valami hányásszerű folt a járdán kb 5 méterre, szerintem bepiált az öreg nagyon, azért feküdt hason délután 1-kor, pia szaga viszont nem volt. De az elején kicsit megijedtem, hogy valami baja lehet.

Tehettem volna még mást? Miután eljöttem, azon járt az agyam, hogy lehet csak "jóindulatból" nem akarta az időmet húzni azzal, hogy segítsek neki, pedig kellett volna..

Mit tennétek az adott helyzetben? Nem nagyon járt arra senki, habár van ott egy iskola és előtte állt autó is és miután eljöttem mások is jöttek arra, velem szembe, szóval magára végül is nem maradt..


2016. júl. 31. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te megetteted, ami elvárható volt - ezért igencsak büszke lehetsz magadra, hoyg ilyen emberséges vagy -, és szerintem ennyi elég is volt, ha az illetönek baja lett volna, akkor mondta volna.
2016. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha lattad, hogy tenyleg ep, tud valaszolni, maganal van, akkor mast nem igen tehettel. Jol jartal el.
2016. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ezért büszkének kellene lennem. Társaslény az ember, ennyit igazán megtett volna bárki más is, szerintem.
2016. júl. 31. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb ugyan ezt.
2016. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig büszke lehetnél magadra. Nem sokan tennék ezt meg, hidd el. Tőled minden telhetőt megtettél.
2016. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!