Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jövök be az olyan...

Miért jövök be az olyan srácoknak, akik páwásan öltözködnek, meg Kis Grofót hallgatnak és divatb. zik, ha én rocker vagyok, és ez látszik is rajtam?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem minden ember az alapján választ magának párt hogy a másik milyen zenét hallgat meg hogy öltözködik, néhány felettébb ritka egyed a személyiséget is nézi és magát az ember kinézetét a ruhák alatt.
2016. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 eznemlényeges ***** válasza:
77%
De azért megérthetnék hogy pl. egy rockernek fontos a zene, s szinte csak olyannal jön össze, aki hasonló stílust hallgat, nem olyannal, akinek fogalma sincs az egészről, s úgy ahogy van leszólja a rockot
2016. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolják egy estét kibírsz anélkül, hogy ez zavarjon.
2016. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ők semmit sem tudnak rólam,osztálytársaim,de csak egy éve,és nem is sokat beszéltünk,max. 1-2 mondatot.Meg szerintem nem is vagyok annyira szép,hogy többen is oda legyenek értem.

Amúgy,ha valakinek nagyon megfog a személyisége,akkor nem érdekel milyen a stílusa,hallgathat cigányzenét (csak ne a jelenlétemben).

2016. aug. 1. 00:36
 5/10 A kérdező kommentje:

3. ezen besírtam. XD

Nem hinném,hogy erre gondolnak.

2016. aug. 1. 00:38
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Ezt a kerdest akar en is tehettem volna fel:


Miert tudom konnyen hulyiteni az olyan csajszikat,akik rockerek meg Kornt,BVB...stb hallgatnak es alszent pitsak ,ha en rapper vagyok,és ez -mondjuk ugy- latszik is rajtam?


Na ugye kerdezo...ugye milyen hulyen hangzik a kerdes?


Nalam pont annyira nem szempont ,hogy mit hallgat a csaj ,szal...


Hulyeseg az egesz kerdes. + Nyaron megis minek filozofalgatsz az iskolarol?


Bonus2: mi az a ciganyzene? Mulatosra gondolsz? Az magyarok kozt is van...-gondolom most egy galaxis omlott ossze benned-.


Szal ennyit errol.


(Ui. Van billentyuzet a telefonomon ,csak baaasztam hasznalni. Sry)

2016. aug. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen már kinőtték az általánosból, hogy klikkesedjenek
2016. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagyok:


Nem értem miért kellet lepontozni. Én csak a lényeget írtam. Hülyeség a kérdése a kérdezőnek egyszerűen.


Az alapján nincs értelme mással ismerkedni ,hogy ki milyen zenét hallgat ,érted...

Ezért csak egy olyan csajt/srácot elutasítani aki amúgy bejön ,de más xy zeneműfajt hallgat ,egy nagy baromság.


De igazából eldönteni nem tudom ,hogy most a kérdező csak unalomból ,vagy dicsekedésből írta ki a kérdést... :)

2016. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert a rocker csajok a legszebbek.
2016. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkabb orulj neki h meg igy is tetszel nekik mert elmondadod alapjan mivel rockernek oltozol igy meg szerencsed is van h radnez barki is... :/ ne erta felre felgyujtanam a mulatost csam azert...
2016. aug. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!