Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rockerek milyen színekben...

A rockerek milyen színekben öltözködnek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan színekbe, amik tetszenek nekik.
2014. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz válasz;), de arra gondoltam, h úgy általában: fekete...
2014. okt. 31. 19:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy általában fehér, fekete, kék, bordó, szürke, rózsaszín, piros, lila... és magamról beszélek.

A "rockerség" még mindig NEM divatirányzat.

2014. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az önmutogató pózerek olyan ruhákba, amin valami nagy metál/rock együttes neve van és fekete vagy maximum fehér. A normális rockerek meg olyanba, amilyenbe kedvük van.
2014. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A metálosok és a gothok hordanak általában feketét. De még ők is vesznek fel más színt is. A rockerek meg elég színesen öltözködnek.

2014. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen goth-rocker-metálos keverék vagyok, mindet szeretem gyerekkorom óta. De mindenféle színt hordok... ami nekem tetszik, lila, kék, fekete, bordó, türkiz, mostanság rájöttem hogy jól áll nekem a rózsaszín is. A barátaim is rockerek, ők is mindenféle színekbe öltöznek. Kivételek általában az ilyen friss tinirockerek, ők leginkább csak fekete bandás cuccokban járnak ahogy észrevettem. De nekem sose tetszettek a bandás cuccok.
2014. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, köszi! Csak, azért kérdeztem, mert igen én "friss tinirocker" vagyok:) és hogy a "nem friss rockerek" mit gondolnak erröl az érdekelt!
2014. nov. 1. 08:19
 8/12 anonim ***** válasza:

hát, én "tinirocker" vagyok, de nem "friss", ha szabad így fogalmazni. sok szines cuccom van, nagyon szeretem a szines sálakat, de a melegebb színeket jobban preferálom. egyáltalán nem hordok neon színeket vagy lilát és rózsaszínt, mert az egyszerűen nem az én ízlésem.

sokszor a divatmajom lány osztálytársaim leszólják, hogy mit veszek fel, de nem azért, mert "húú, de darkos", hanem mert nem a megszokott. én így fejezem ki magam.

persze van egy-két bandás pólóm, meg rocker pólóm (a rock örök és elpusztíthatatlan, míg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális jó lesz nekünk a metál is...)

szeretem a csipkés és tüll szoknyákat, a fekete harisnyákat, a bőr karkötőket, a katonamintás ruhákat, blúzokat, nadrágokat - talán ezek alapján rá lehet jönni, hogy mit hallgatok, de amúgy nem azért hordom ezeket a darabokat, mert rockeresek, hanem mert tetszenek :)

és szerintem a "rocker" kifejezés nem az öltözködésre vonatkozik, hanem a belsődre (hogy mit szeretsz, mit hallgatsz szívesen).

szóval a lényeg, hogy légy önnmagad, attól, hogy rockot hallgatsz, nem kell változtatnod az öltözködési stílusodon. (attól, hogy 20 soros acélbetétes bakancsot, bőrdzsekit, szegecses nyakörvet, karkötőt hordassz, halálfejese kendővel, semmivel sem leszel több röcker, mint ami vagy, max csak kapsz egy csomó lecsszélst a "nagyon tudom, hogy ki vagyok, és hűű de jobb rocker vagyok, te meg egy kis divatrocker-majom vagy, stb." fajta okoskáktól.

14/L

2014. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*rocker
2014. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 MetalesRock válasza:

a rockereket nem kéne lenézni az öltözködésük miatt,és tényleg nem divatirányzat mert ha valaki csak divatból öltözik úgy akkor az "pózer rocker" és megjárja...

énis rocker vagyok és leginkább feketében járok,bordóban de felhúzok más sötétebb színeket is,de fehéret egyáltalán nem,max ha van a mintázatban,vagy ékszerben..

2014. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!