Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te miért vagy fent ezen az...

Te miért vagy fent ezen az oldalon? Mik a terveid vele, ha vannak?

Figyelt kérdés

Én megmondom őszintén, kellemes szórakozási, időtöltési lehetőségnek találom, de azért jó lenne, ha néhány levelezésnek lenne kézzel fogható eredménye is. Sokan csak elbohóckodják a levelezéseket is. Én vagyok csak olyan beállítottságú idefent, hogy értelmetlennek találom az olyan levelezéseket nőkkel, amiből aztán semmi sem lesz/lehet? Nekem kevés ez a virtuális pötyögés, jobban szeretem a személyes találkozásokat, eszmecserét.

Nálatok hogy van ez? :)


Kort és nemet is írj, csak érdekelne, ki hogy látja ezt a dolgot.


2016. aug. 1. 01:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

ha leírom úgy sem hiszik el sokan :D


Először azért tértem vissza tartósan az oldalra, mert lelkileg elég rossz állapotban voltam és emlékeztem, hogy milyen jókat lehet nevetni itt a hozzászólásokon...


Végül elkezdtem válaszolgatni, kiadni magamból amit senkinek nem tudtam úgy elmondani, hogy enyhítse a fájdalmam...

Végül 7 év depresszió után itt kaptam segítséget, nem is keveset!


Főleg ezt szeretném visszaadni, segíteni másoknak, főleg azoknak akik lelkileg mély ponton vannak, megnevettetni az embereket, segíteni dönteni, haladni az életben...


Továbbá van néhány levelező társam, van akivel évek óta levelezünk...

Meg ismerkedésre is elég jó lehetőség, mert amit keresek, az személyesen nehezebben detektálható...igaz az itt megismert lány akivel majdnem 2 évig voltunk együtt elhagyott és a kapcsolatot kb egy elég csúnya kudarchoz tudnám hasonlítani, de tanulságos volt...


23F

2016. aug. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

én is kb unaloműzésként vagyok fent

az állatos témákhoz szoktam válaszolgatni és kéthavonta megnézem a többit is. :)

sajnos a kérdéseimre releváns válaszokat nemigen szoktam kapni, de mindig elgondolkodom az emberi alkalmatlanságon, mikor egy olyan problémát nem tudnak maguktól megoldani, amit nekem 12 évesen már sikerült és azt is felettébb érdekesnek tartom, h a többi válaszoló hogyan áll a témához és az egész állattartáshoz(főleg h a valóságba sosem találkoztam még ilyen emberekkel) 18/L

2016. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezen az oldalon igazán jól lehetne ismerkedni, mivel nincs fénykép és ezért nem látod kivel kerültél kontaktusba. Persze, a kép sem lenne garancia semmire sem, társkeresőkben is van, hogy valaki valaki másnak a képét tölteni fel önmaga helyett. Marháskodás szintjén persze lehet, ezzel el lehet lenni ideig-óráig, de aztán unalmassá válik, ha már nincs miről beszélni és nincs semmi esély arra, hogy találkozzatok. Vakrandiba meg akkor sem mennék bele, ha kényszeríteni akarnának rá. Lehet, hogy bűnözőknek esnék áldozatul, akik mondjuk leütnének és kirabolnának stb. Arra nagyon jó egy ilyen oldal – akár ez is –, hogy az önbizalmadat valamennyire helyretaszigálhasd általa, ebben pl. nekem is segített, de ennél többre szerintem nagyon nem érdemes számítani. Főleg hogy sok nagyon konzervatív, elmaradott gondolkodású ember van ezen az oldalon, akik szerint az a helyes amit a papbácsi a templomban a szószékről sugalmaz számukra. A Facebook olyan, ahol valós személyekkel tudnál ismerkedni, de ott meg minden a magamutogatásról szól, hogy ki mennyire tökéletes, amitől legalábbis nekem mindig öklendeznem kellett. Csaj felteszi a fotót az új autójával, a legújabb Mercedes, aztán megyek el két nappal később a házuk előtt és látom, hogy nem is az Ő autója, mert a jármű a szembeszomszéd telkén áll és nagy műgonddal suvickolja belülről a 60 éves ügyvéd fószer. A kocsi meg korábban kint állt a ház előtt és a csaj lefotózta magát előtte és kitette, mintha a saját autója lenne. Szóval szerintem a személyes ismerkedés egyedül az, ami igazából működőképes lehet. Hogyan? Sokféleképpen lehetséges. Ha elég bátor és vagány vagy, akkor elmehetsz egyedül is szórakozni, különféle kulturális eseményekre, ahol lehet esélyed megismerkedni hozzád hasonló emberekkel. Vagy ha ez nem megy, akkor kereshetsz munkát, akkor már lesznek kollégáid, akik közül találhatsz haverokat, velük aztán elmehetsz ide-oda, tehát lakkor már megint nem lesz annyira nehéz esetleg megismerkedni valakivel. Azt a néhány óra munkát tulajdonképpen mindenki ki tudja bírni és addig sem vagy egyedül, továbbá még pénzed is lesz elég, amiből szórakozásra is költhetsz. Persze levelezni, barátkozni szerint itt is lehet bárkivel, de nem hiszem, hogy ezekből igazán komoly kapcsolatok születhetnének,ha csak nem valami csoda folytán, amit persze soha nem lehet kizárni.
2016. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek segíteni az embereknek és tanulni-erre nagyon jó a Tudományok-kategória. Több kérdést is feltettem, jobbnál jobb válaszokat kaptam.
2016. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41/N 14-es voltam
2016. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nincs sok munkám, valamivel el kell ütni az időt, s itt nem csak görgetek és kattintgatok mint az indexen, hanem írok is, így a kollégák azt hiszik, hogy dolgozok :D


28/F

2016. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Bőrápolási kérdésekben szoktam válaszolni.


De láttam már erről kérdésedet, te nagyon félreérted ezt az oldalt.

2016. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szeretnék tanulni az emberektől. Szeretnék kezdeni valamit az életemmel, mert a jelenlegi nem jó. Ha mások által inspirációt kapok/látok a változásra, akkor talán könnyebb lesz.

Ellenben amire tudok válaszolok a fent lévő kérdésekre.

2016. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!