Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nyernétek a lottón több...

Ha nyernétek a lottón több milliárdot kiknek adnátok?

Figyelt kérdés
A családdal nyilván mindenki megosztaná. De például adnátok anyukátok/apukátok (ha nem együtt élnek) élettársának, vagy az élettársának gyerekeinek belőle?
2016. aug. 1. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

én nem osztogatnám szét, lehet valamennyit adnék, de nem milliókat, mert felborítana mindent...nem lennék a család pénz forrása!!!

ismertem olyan srácot akinek az apja és az anyja kb pénz forrásként kezelte, csak a pénzt látták benne...na én nem leszek ilyen...


23F

2016. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
A szüleimnek visszaadnám a felnevelésem anyagi költségeit és itt végeztünk.
2016. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adnék pénzt senkinek csak úgy.

Tudom milyen szarul kezeli a pénzt a családom, bármennyit adnék egy héten belül elvernék minden felesleges vacakra.

Ünnepekkor nagyobb ajándékokat kapnának, meg ha kérnek valamit aminek van értelme akkor azt megvenném, de pl 10-20 milliós autókra nem adnék pénzt.


Nagyon gyorsan el tud menni az a pár milliárd ha ész nélkül szórja az ember.


Kölcsön viszont kölcsönadnék minden ismerősömnek kamatok meg egyebek nélkül

2016. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Én sok embernek adnék. Rokon, barát, ismerős stb. Nem feltétlen készpénzt. Lehet csak egy nyaralást, mert tudom hogy xy keményen dolgozik és meg sem tud nyaralni stb.
2016. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

@4

amivel kb annyit fogsz elérni, hogy még többet kér.


Inkább alapíts egy jól működő, profitáló céget ahova fel tudod venni őket, és normális fizetést tudsz nekik adni, hogy saját erejükből el tudjanak menni nyaralni

2016. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Családnak is és az éhezőknek, afrikaiaknak, gyerekeknek.
2016. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Állatmenhelynek.
2016. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Állatmenhelynek, betegeknek, iskoláknak. Illetve alapítanék valami hasznos céget, amivel segíthetnék másokon és kicsit jobbá tenném a világot. Csinálnék egy alapítványt a mentális betegek segítésére. Esetleg egy normális idősek otthonát.
2016. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én senkinek sem adnék, sőt, még saját anyám elől is eltitkolnám. Ez nem azt jelenti, hogy egy fityinget se látna belőle, nyilván támogatnám, de nem kötném az orrára; nem miatta, hanem a többi rokon miatt. Pl családban van olyan akinek 50 millás tartozása van, rögtön jönne kunyerálni, utána meg a többi, s mégjobban tönkremenne a viszony. Megtartanám magamnak, élném a mostani életem, s lenne egy nagyobb összeg amihez ha kell hozzá tudok nyúlni, anélkül, hogy nagyon feltűnő lenne.
2016. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Akkor leszek én most az ördög ügyvédje.


@6:

Ha afrikaiaknak adsz egyszeri alamizsnát azzal max azt éred el, hogy még jobban fognak szaporodni-> mégtöbb embernek kell osztoznia az egyébként is szűkös erőforrásokon. Vagy meghalnak vagy eljönnek Európába élősködni


@7:


Attól függ mire adod a pénzt. Ha ivartalanításra akkor jó ötlet, egyébként nem sokat ér. Helybővítéssel max azt éred el hogy mégtöbb jószág lesz kis helyre összezárva, esetleg pár hónappal később altatják el az öreg állatokat akiket már egyébként sem vinne el senki, ezzel adnál nekik pár hónap nyomorúságos életet.

Ha az állatokon akarsz segíteni akkor(mivel rengeteg pénzed van, és nem kell munkával foglalkoznod), fogadj örökbe rengeteg(akár öreg) állatot és egész nap velük foglalkozz. Így boldog lehet az utolsó pár évük

2016. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!