Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nincs diplomám és ronda is...

Ha nincs diplomám és ronda is vagyok, gyári munkánál soha nem lesz jobb állásom?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 11:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezek nálad ennyire fontos indokok, akkor igen.
2015. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Okos nem lettem, ezért diplomám sose lesz, és valami oknál fogva egyik munkahelyről se hívnak vissza. Miért, ha nem azért, mert ronda vagyok?
2015. dec. 2. 11:35
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Siránkozástól nem lesz jobb semmi.
2015. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert mindenhol csak szép emberek dolgoznak :D

Az eszedbe sem jut, hogy nincs megfelelő végzettséged.

Egyébként meg miért pont a diplomára vagy rákattanva? Egy jó szakmával könnyen el lehet helyezkedni és jól is lehet keresni.

Addig meg marad a gyári munka, ha nincs más. Az is jobb, mint a semmi.

2015. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Betanított munkásnak pékségbe, meg csomagolóba se vesznek fel. Ki van írva mindegyikhez, hogy nem kell hozzá se gyakorlat, se semmilyen különleges végzettség.
2015. dec. 2. 11:52
 6/30 A kérdező kommentje:
Amúgy van érettségim, szakmám, jogosítványom meg akarok angol nyelvvizsgát is, elég jól megy, de félek, hogy felesleges lenne, mert úgy se kellenék sehova.
2015. dec. 2. 11:55
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

5: Nyilván nem te voltál az egyetlen jelentkező.

Nem vehetnek fel mindenkit. Meg, azért mert nem kell végzettség, még lehet, hogy valamelyik jelentkezőnek van és akkor nyilván azt választják. Vagy pl. már lehet, hogy dolgoztak ilyen helyen és van tapasztalatuk. Szóval ezer oka lehet, hogy miért nem pont téged. De biztosan nem az, hogy ronda van. Kivéve, ha ápolatlan vagy és ezt érted rondaság alatt.

És legyél pozitívabb, mert ha egy beszélgetésen is ilyen vagy, mint itt, akkor az nem túl szimpatikus.

2015. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ápolatlan, nagyon is igényes vagyok.

Értem én, hogy többen jelentkeztek, de már lassan 1 éve nem találok munkát... Még közmunkára se kerültem be.

2015. dec. 2. 11:57
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarok kötekedni, de nem a hozzáállásoddal lehet a baj? Ez az "úgyse sikerül" dolog még soha senkinek nem segített, szerintem.
2015. dec. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%

El kell, hogy szomorítsalak, de igen. Nem emiatt a 2 hiányosságod miatt, hanem a szegényes gondolkodásmódodnak köszönhetően, mert x év alatt te ennyit tudtál leszűrni az életből.

Most hiába gondolkodsz ezután másképp, az alapoktól kellene mindent újraépítened magadban.

2015. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!