Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik nevet választanátok?...

Melyik nevet választanátok? Anna vagy Anikó?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 11:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%

Anna. Nekem is ez a nevem és nagyon szeretem! Szerintem gyönyörű név, és én is ezt választottam volna a szüleimmel egyetértve (mondjuk én adtam volna magamnak 3. nevet is).

Azonkívül egyszerű és nemzetközi, ami manapság egyre hasznosabb.

2017. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kanna, Kancácska
2017. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Egyik se jön be túlzottan, de inkább az Anikó.

Annyi Anna van már, nekem unalmas..

Én egy különleges, de mégis szép nevet adnék neki.

Amúgy nem tudom ki pontoz le mindenkit, mert neki másik név tetszik, de nagyon gyerekes.:D

2017. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Hehe, engem is lepontoztak, pedig csak megírtam, h nekem se tetszenek a rokonneveim (Anita vagyok, se az Anna, Anikó, Anett nem igazán tetszik, emiatt ).
2017. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Sajtoslány ***** válasza:
55%
Anna
2020. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az Anna név tetszik jobban. Annak egyáltalán nem lenne szabad névválasztáskor szempontnak lennie, hogy ritka, vagy gyakori-e egy adott név. Azt kell adni, ami a szülőknek tetszik, nem azt, ami "különleges".
2022. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!