Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt minden 2. ember bolond...

Itt minden 2. ember bolond vagy depressziós?

Figyelt kérdés
Olvasom a posztokat, s egyszerűen lesokkolódom. Annyi magányos ember van, s annyi sérült személyiségű, s ezekkel bármikor összefuthatok akár az utcán. Bár a depressziósok inkább bent gubbasztanak, de ők nem is veszélyesek. Viszont, aki démonnak képzeli magát, az azért ijesztő... Miért van ez?
2015. okt. 29. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak itt
2015. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
sajnos :(
2015. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak gondjai, a depresszió gyakorlatilag népbetegség a mai világban.


Viszont Gyakorikérdések alapján levonni következtetéseket legalább akkora baromság, mint aki Facebook alapján ítéli meg, hogy mindenki boldog...


Ha valaki boldog, az nem fog kiírni kérdést, hogy "mennyire boldog vagyok" míg a problémájára mindenki szeretne választ találni.

2015. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Hát lehet, hogy csak minden harmadik depis, ezt felül kéne vizsgálni.


Most éppen én is depis vagyok, nem kicsit.

2015. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a furcsa,hogy a környezetemben egy depressziós embert sem ismerek,viszont bolondot annál inkább :D Nekem is volt egyszer egy fiú miatt depressziós korszakom,de szerencsére elmúlt,ez a kamaszkor velejárója. Igaz van aki emiatt öngyilkos lesz vagy hasonló,de azért a többség talán tudja tartani magában a lelket :)
2015. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább Road-os, de Depresszió se rossz :D
2015. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 HackeR_BananA válasza:
Én ac dc-s vagyok
2015. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!