Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti miből merítetek elég erőt...

Ti miből merítetek elég erőt ahhoz, hogy valakivel egy komoly dologról tudjatok beszélni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel, akivel nagyon furcsa a kapcsolatom, nem egészen baráti, de nagyon bizalmas igazából, egy komoly dologról kellene beszélnem. Sok dolgot meg lehet beszélni vele, amiket akárkivel nem, de a jelenlegi helyzettel bajban vagyok. Mi hogyan veszitek rá magatokat ilyen helyzetben?
2016. aug. 4. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon komoly helyzetben volt szükségem segítségre. Úgy éreztem, hogy a szomszédom tudna segíteni, akivel egyébként nagyon jó a kapcsolatom, de kicsit tartottam attól, hogy hogyan fog reagálni a kérésemre. Rágódtam a dolgon pár napot, aztán szóltam neki, hogy szeretnék vele beszélni. Ennyi.
2016. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazabol nem kell erot meritsek hozza. Ha engem erint a komoly dolog akkor ott van a barom, a legjobb baratnom, a szuleim, hozzajuk fordulhatok, nem kell felszulj ra szerencsere. Ha nem engem erint a komoly dolog akkor meg vegkepp szinte barkivel elbeszelgetek komolyabb temakrol azok kozul akikkel amugy beszeloviszonyban vagyok.
2016. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!