Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőknek miért nem dagad a fejük?

A nőknek miért nem dagad a fejük?

Figyelt kérdés
Sok idősödő pasas van, aki tehet akármit, sportolhat, fogyhat, a feje akkor is dagadt lesz. Kipofásodik, kerekedik. Az idősödő nőkre ez nem jellemző. Miért?
2016. aug. 6. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Az "idősödő" alatt mit értesz? Mert öreg nénik szinte mindig dagadtak.
2016. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
A nők máshova dagadnak, ahová meg a férfiak nem.
2016. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:D Pedig vannak tokás nők is, amelyiknek egybe ér a feje a vállával, ha ez megnyugtat. Az alkoholtól is felpuffad az arc, kivörösödik, "kitésztásodik". Egyébként egyéni dolog is lehet sztem.
2016. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
De vannak olyan nők ami dagad fejük van.
2016. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nők kevesebb része iszik mindennap, illetve lesz folyamatosan alkesz.
2016. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megint egy általánosítós kérdés.Nem unjátok még?
2016. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Isten minket egy icipicit jobban szeret, azért.
2016. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Sok idősödő pasas van, aki..."

Mi általánosítást találsz ebben? Korántsem azt írtam, hogy mindenki így jár. Csak sokan. Gondoltam itt pl Csányira, de akár Steven Segalt is felhozhattam volna példának.

57 éves vagyok, értelemszerűen a barátaim is a hasonló korosztályból kerülnek ki. Van tehát alkalmam megfigyelni ezt a (szerintem életmódtól független) folyamatot, csak nem egészen értem, milyen okokból játszódik le. Egy részünk (köztük én is) egyre inasabb, vékonyabb lesz, másoknál a kérdésben szereplő folyamat figyelhető meg.

2016. aug. 8. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!