Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom? 15\L

Mit kéne csinálnom? 15\L

Figyelt kérdés

NEM kérek phszihológusokat!

Na most nem nagyon vagyok normális, legalábbis szerintem.

Először azt sem tudtam hogy kérdezzem. Kicsit depressziós vagyok, vagyis voltam mert már nem érzek semmi keserűséget, de még mindíg nem akarok enni se beszélni túl sokat nehogy másokat zavarjak, mindent elviselek nehogy csalódást okozzak és bisztos vagyok benne hogy mindenkinek jobb nélkülem és anno megvágtam az ujjam amit még mindíg helyesnek tartok. De nem érzek semmit amit eddig éreztem azt az "öngyilkos hajlamot", de igazából én szeretek szomorú és depis lenni, szeretek sírni (tudom, tudom). Most inkább úgy érzem magam: hogy az életnek semmi értelme és nincs kedvem semmihez. És senkivel nem tudok beszélni mert a szüleimet nem terhelem a hülyeségeimmel az egy szem rendes barátom meg nem hiszem hogy értené mit akarok és amúgy is ritkán tudunk találkozni. És elég magányos vagyok ( ami máskor nem zavarna, de most valamiért igen).Vagy mondjatok valami tanácsot hogy legyek újra keserű, (mert "nincs élet értelménél" még az is jobb) vagy valami kedves emberrel tudnék-e beszélni (nem pszihológussal aki segít újra kicsordulni az örömtöl) inkább velem egykorú? A lényeg, hogy szarul vagyok és kéne valaki akivel talán tudnék beszélni vagy ilyesmi.

Van\volt valakinek hasonló érzései? Mi kéne csinálnom(nem, nem megyek pszhihológushoz)?



2016. aug. 7. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia lehet tudok segíteni! Írtam pm-et! :D
2016. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Am ez csak a fele annak amit először írni akartam és a nevem alapján nem itélkezni.
2016. aug. 7. 22:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó írói vénád van, néhány novellát megérne. A szar érzés és a dep nem korfüggő. Az idősebbeket is érinti, de egy bizonyos kor után már ciki ezt kimutatni, szóval titkolják. Nyilván szeretethiány a diagnózisod de orvosolható akár új, de megfelelő társasággal, egy új haverral. Járj nyitott szemmel a világban! ;)
2016. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Sajnos nagyon ismerős a helyzet:( ha gondolod írj:)
2016. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan,én is voltam így ;)
2016. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia látom sokan írtak de ha akarsz írj :)
2016. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Először is, most akkor boldog akarsz lenni, vagy mivan? :D

Ha jól esik, hogy sírj, akkor sírj, ha jól esik, hogy szomorú vagy, akkor legyél az.


" beszélni túl sokat nehogy másokat zavarjak, mindent elviselek nehogy csalódást okozzak és bisztos vagyok benne hogy mindenkinek jobb nélkülem "

Ez, bizony, 1000 %, hogy nem igaz. Valakinek, mindig kiöntheted a lelked, mert a szüleid, meghallgatnak, végülis akármi bajod legyen. Ha nem pont a szüleid, akkor a barátaid, vagy akár egy szimpatikus, szeretetreméltó tanár a suliban. Maximum azért mondod ezt, mert félsz elmondani másoknak mi zajlik benned, vagy más ok miatt, amit talán még magad sem akarsz belátni.

Ne viselj mindent! Olyan könnyű beszélni, tudom, de vannak dolgok, amikben nem szabad viselni mindent!

"bisztos vagyok benne hogy mindenkinek jobb nélkülem " ->

Ezt pedig ro.hadt gyorsan verd ki a fejedből! Ilyet sose mondj. Még akkor is fontos vagy Valakinek, vagy valakiknek, ha nem tudsz róla :c


Keress valami hobbit magadnak, amiben kifejezheted magad, és akkor nem érzed, hogy kavarodás van a fejedben, mondjuk fess, rajzolj, fotózz, írj, olvass jó sok sok könyvet! :D Ez csak pár könnyű dolog, amit nagyon könnyű elkezdeni, csinálni. Néha nekem az is beválik, a tükörképemhez beszélek XD Ja, és hallgasd a kedvenc zenéidet, az mindig jó!

Vagy csak szimplán csináld azt, amihez kedved van. Persze a határok betartásával. (az utolsó mondatom figyelembe se vedd, gondolom nem csinálnál semmi olyasmit, vagy nem tudom xd)

Remélem segíthettem :)

2016. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2016. aug. 9. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Szeretlek :)
2017. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is téged :) Köszönöm :)
2017. szept. 18. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!