Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányok az ilyen fiúkra...

A lányok az ilyen fiúkra értik hogy "rossz fiú"?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejön ez a srác.És szerintem illik rá a "rossz fiú".Szerintetek?(remélem megnyitja nektek)

[link]

Meg,van az a játék,a csábításból jeles.Még nagyon régen játszottam vele,és azóta is nagyon tetszik belőle a Castiel.Tudtok olyan képeket küldeni amin a fiú,azért hasonlít Castielre?Most itt nem szószerint ugyanolyan fiúra gondolok.Hanem arra a tipusra aki:

Kemény

Jó dumái van

De ha szeret egy lányt akkor azt szívből szereti,és átmegy aranyosba..

Szerintetek vannak ilyen fiú M.o-n?



2016. aug. 9. 22:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Ez a kepen nem rosszfiu, hanem egy kis torekeny fiucska labilis erzelmekkel, akinek onertekelesi zavarai vannak emiatt a kulsejet probalja extrem modon megvaltoztatni h a sivar lelki vilagarol elterelje a figyelmet.
2016. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
68%
a rossz fiuk a sitten és a parlamentben vannak. Ezek inkább "rosszcsont" gyerekek, akik azért rosszak mert csúnyán beszélnek vagy tojással dobálóznak mint Dzsásztin Biber páva
2016. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ő sokkal inkabb rosszfiu [link]
2016. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%

Ezek közelébe nem érnek a rosszfiú fogalmának :/

[link]

Na, ő itt rosszfiú :3

https://www.youtube.com/watch?v=dmTeqPHDCGg

2016. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy értelmes lánynak nem is rosszfiú kell, de nem is egy olyan bohóc, amit belinkeltél, hanem egy értelmes, intelligens férfi.
2016. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Huh,köszönöm a válaszokat!Akkor tévhitben vagyok,azt hittem ő az olyan "rossz fiú" aki ha egy kicsit is férre érti a dolgokat megver mindenkit. xD (ne vegyétek komolyan)
2016. aug. 9. 22:45
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a rosszfiú az, aki manipulatív, hazudik, de ha kell nagyon meggyőző, elbűvöli az embert (angol szóval élve charming)
2016. aug. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ahaaaa,êrtem.Köszi a válaszodat!:)
2016. aug. 9. 22:52
 9/25 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek megverni bárkit is? Ne viccelj :D
2016. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%

Ő az igazi rosszfiú:


[link]

2016. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!