Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne hosszú és...

Hogyan lehetne hosszú és egyenes hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném megint megnöveszteni a hajam és szeretném ha hosszú és egyenes lenne (de főleg egyenes). Alapból szőkésbarna, egyenes, az átlagnál kicsit dúsabb és/vagy vastagabb szálú a hajam amikor rövid. Egyszer megnövesztettem váll hosszig, egyenes volt a hajtőtől hajközépig de a hajam legvége begöndörödött/kunkorodott. Nem tetszett és amiatt levágattam. Most ugyan visszasírom, de félek hogy megint olyan lesz. Fontos tudni hogy nem vágattam vissza a végéből sosem, mert nem tudtam hogy mikor és mennyit kell belőle visszavágatni. Kérdése(i)m a következő: Azért göndörödött a vége mert soha nem vágattam vissza belőle? Milyen időközönként kell belőle vágatni és mennyit érdemes? Mitől lesz egyenes a hajam? 20/F

2016. júl. 26. 22:34
 1/2 A kérdező kommentje:

Ilyen hajtípusra gondoltam: [link]


[link]

2016. júl. 26. 22:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha vasalod, akkor egyenes lesz.

Hiába vágatod le a göndör részt, attól meg göndör marad, ha újra megnő.


Ne haragudj, nem bántásból, de rég hallottam ekkora butaságot.. :D

2016. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!