Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akar minden egyenes...

Miért akar minden egyenes hajú lány hullámos vagy göndör hajat? (13/L)

Figyelt kérdés

Nekem hullámos-göndör hajam van,és csak a baj van vele. Könnyebben zsírosodik,szárazabb,és nem lehet belőle normális frizurát csinálni. Ha kiengedve hagyom,szétáll,ha összekötöm,csomósodik,ha felkötöm,szétmegy. Nekem korábban egyenes hajam volt,az nem csak jobban állt,de sokkal jobb volt más szempontokból is. (Akkor göndörödött be,amikor sokat vágattunk egyszerre a hajamból,és még a fodrász is rossz volt) na,ezt nem értem. Hogy miért akar mindenki hullámos vagy göndör hajat. Mert az egyenes hajat be lehet göndöríteni,de pld nekem a hajVASALÓ csak jobban begöndöríti. Szóval kedves egyenes hajú lányok,ne akarjatok hullámos,se göndör hajat,higgyétek el,az egyenessel sokkal többre,mentek! De ha ez se riasztott el titeket,írjátok le,hogy mégis,miért akartok göndör hajat.

(13/L)



2016. aug. 10. 14:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Találd meg a hajad pozitívumát!

Nekem is göndör hajam van, igaz, finomabb szálúnak mondanám,de rengeteg hajam van és örülök neki.

Hidd el, nem olyan könnyű egyenes hajúnak sem lenni.

Láttam már olyan lányt,akinek mindig zsírosnak látszott a haja, még az után is mikor megmosta,mert annyira fejre lapuló szögegyenes volt neki.

Sokáig én sem bírtam megbarátkozni a hajammal,de később rájöttem,hogy ez butaság, hiszen az enyémmel is tudok játszani, sokféle frizurát kipróbálhatok.

Ha légiesebben hullámos,kicsit egyenesebb hajra vágyom,akkor nagyméretű csavarókat teszek a hajamba és a napon vagy a szobában megszárítom.

Ha egyenes hajat szeretnék, elektromos hajegyenesítő kefét használok.

"Szóval kedves egyenes hajú lányok,ne akarjatok hullámos,se göndör hajat,higgyétek el,az egyenessel sokkal többre,mentek!" - Kedves kérdező! Ne fogalmazz ennyire negatívan! Ez egy sztereotípia. Mintha semmi máson nem múlna az ember szépsége,csak a haja típusán...

Örülj inkább,hogy különleges hajad van.

Tudom,hogy a ritkább oldalhoz tartozni gyakran nehezebb,mint az átlagoshoz, de valaki meg pont azért szomorkodik,mert soha nem lesz olyan különleges,mint te.

2016. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!